Депутатський цитатник

Депутатський цитатник

Микола Давидюк, «Свобода»: «До мене звернулися родичі військовослужбовців із проханням клопотати перед облрадою про створення відповідної комісії для перевірки мобілізації військовозобов’язаних. Річ у тім, що деякі матері повідкупляли своїх дітей і ходять хваляться, що на Сході воюють тільки «лохи», а хто хитріший – той відкупив».
 Василь Пецентій, округ №28, Старовижівський р-н: «У наших організаціях УТМР – якраз не браконьєри, а найчесніші мисливці та рибалки. Їм «браконьєрнічати» совість не дозволяє. А не було б їх, то не було б і звіра в мисливських угіддях».
Ігор Гузь, округ № 27, Старовижівський р-н: «Це я кажу для вас, а не для трансляції». 
Борис Загрева, округ №14, Локачинський р-н: «Ми чудово розуміємо, що в нас є генерали, які не доповідають Порошенку про реальну ситуацію. Ви подивіться на Президента: людина ж ночами не спить! У нас стільки «контри», що коли її здолаємо, то і військо буде відмінним, і солдати нагодовані».
Валентина Блінова, «Батьківщина»: «Прошу звернути увагу голів районних державних адміністрацій, що гучні гуляння в райцентрах до різних святкових дат не тільки зараз недоречні, а й ображають почуття багатьох волинян».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%