Конкурс і екзамен

Конкурс і екзамен

23 у приміщенні Володимир-Волинської міськради відбулись 4 конкурси на заміщення вакантних посад керівників структурних підрозділів міськвиконкому.

Відповідно до нових вимог чинного законодавства кандидати склали письмовий іспит на знання законодавства України та усні співбесіди, в ході яких претенденти на посади начальників представили власні бачення розвитку того чи іншого структурного підрозділу.
На посаду начальника управління соціальної політики найбільшу кількість балів набрала Наталія Голюк.
Члени комісії рекомендували міському голові Ігореві Пальонці призначити на посаду начальника відділу з питань праці Тетяну Ільницьку.
На посаду начальника відділу молодіжної політики та спорту управління з гуманітарних питань делегований В’ячеслав Петрук (єдиний, хто набрав максимальних 30 балів).
А начальником відділу – головним архітектором відділу містобудування та архітектури управління містобудування архітектури та комунальних ресурсів комісія бачить Тараса Кибу.
Щодо обов’язкового іспиту з української мови, то його претенденти у Княжому граді наразі не складали.

Світлана КОМА.

На фото пресслужби Володимир-Волинської міськради: рекомендований на посаду головного архітектора відділу містобудування та архітектури управління містобудування архітектури та комунальних ресурсів Тарас Киба.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (591) - 87%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (23) - 3.4%