Перші зміни – для чиновників

Перші зміни – для чиновників

Володимир Гунчик уже на першій апаратній нараді заявив про переформатування роботи апарату облдержадміністрації, його упра
Понеділок, 28 липня. День ангела для всіх Володимирів. І – перша апаратна нарада нового голови облдержадміністрації Володимира Гунчика. В овальній залі незвично тісно як для літньої пори. І тихо. Очевидно, робочий тон, заданий головою облдержадміністрації з перших хвилин звичної всім «оперативки», спонукав до роздумів. 
Ще під час представлення Володимир Гунчик заявив, що вважає: нарада для наради – не потрібна. Тож чиновники запрацюють по-новому. Як саме? Це і взявся пояснити підлеглим під час першої понеділкової зустрічі. Нового формату Володимир Петрович воліє надати передовсім апаратним нарадам. Зокрема, вважає за доцільне відійти від практики тематичних доповідей. Ще один акцент – графік роботи голови облдерж-адміністрації. Володимир Гунчик наголосив: він має бути узгодженим із графіками роботи голів райдержадміністрацій та міських голів: «Якщо голова райдержадміністрації проводить нараду, то я не маю йому заважати». І попросив не створювати черг у його приймальні. 
Крім того, голова облдержадміністрації задекларував бажання підняти статус керівника департаменту чи управління, деяких – «майже до заступника». Аби ті мали більше повноважень приймати рішення, а отже, й більшу відповідальність. Готовий він говорити з чиновниками і про підвищення заробітних плат. Загалом пообіцяв зустрітися «очі в очі» з колективами кожного підрозділу, побувати у кожному районі. 
«Я як голова облдержадміністрації повинен думати про кожного чиновника: як він живе, як йому працюється. Бо я йому не тільки керівник, а й помічник. Інакше слово «команда» не спрацює», – зазначив Володимир Петрович.
Загалом новий керманич акцентував на трьох напрямках своєї діяльності в найближчий період: мобілізаційна й оборонна робота, підготовка до зими і початок формування бюджету на 2015 р. До 18 серпня він планує провести першу серйозну нараду щодо підготовки до опалювального сезону. Володимир Гунчик уже розпорядився про створення координаційного центру із протидії тероризму. Найближчим часом призначать керівників подібних структур і на рівні області, і на рівні міст та районів. Голова облдержадміністрації здивувався, що досі не існувало такого підрозділу, який би координував питання мобілізації, допомоги військовослужбовцям та їхнім родинам. Також озвучив намір здійснити ротацію кадрів та поповнити відділи оборонної та мобілізаційної роботи працівниками, де наразі трудиться по одній людині. «Відмову працівників апарату займатися цими обов’язками сприйматиму як небажання працювати в облдержадміністрації», – заявив Володимир Гунчик. 
У відповідь на озвучені головою облдержадміністрації акценти Володимир-Волинський міський голова Петро Саганюк укотре повідомив (на одній із оперативок це питання він уже піднімав): ремонтні роботи у закладах освіти казначейство не фінансує, що ставить під загрозу підготовку до навчального року. На що Володимир Гунчик просив керівників на місцях надати перелік невідкладних справ, які треба встигнути зробити до холодів. «Сьогодні-завтра» проблему планують обговорити з фінансистами. «Обіцяю вам: голова облдержадміністрації не сидітиме в Луцьку, – відповів Володимир Петрович. – Готовий вирішувати ваші завдання в Києві, але щоб це робити, треба їх знати».
Олена ЛІВІЦЬКА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%