Леви хочуть грошей

Леви хочуть грошей

Для жінки-Лева важко знайти чоловіка, котрий підійме її на п’єдестал, до якого вона прагне. Тому вони намагаються вийти заміж за тих, хто займає неостаннє місце на соціальних сходах та з грішми, що дозволить їм як слід виглядати та керувати у сім’ї. Левиці стримують свою пристрасть. А чоловіки можуть бути великодушними й щедрими коханцями чи шанувальниками. Вони не дуже ніжні, зате жагучі та гарячі.
ОВЕН. У любовній сфері чекайте на процес «перезавантаження», так як було раніше – вже не буде. Свято виконуйте взяті на себе зобов’язання, вчасно розраховуйтеся з боргами. Створюйте психологічний комфорт в оселі, прикрашайте інтер’єр. 
ТЕЛЕЦЬ. Спрямуйте основні зусилля на благо домашнього добробуту. Дружнє оточення порадує, у вас з’являться впливові знайомі. Флірти, залицяння, амурні пригоди стануть  вашим невід’ємним атрибутом.
БЛИЗНЮКИ. Ви активні, наполегливі, рішучі, що робить особу яскравою, запальною. Розширюйте коло неординарних знайомств. Удома все чудово, статки ростуть, неодмінно робіть комусь подарунки.
РАК. У різнобарвній сфері «хочу-можна» – кардинальні зміни. Це стосується любовних, сексуальних, душевних, матеріальних сторін буття. Втративши – не жалкуйте. Створити свято для коханих – ось ваше завдання. 
ЛЕВ. Прощайтеся з минулим, беріть на озброєння найкращий досвід. На таємному фронті – все чудово. Тут вас опікують високі покровителі, створюючи умови для матеріального збагачення, тільки менше афішуйте про сокровенне. 
ДІВА. Здоров’я поліпшиться. Чекає пристрасний роман із кимось із приятелів, бо він не зможе встояти під натиском вашої чарівності. 
ТЕРЕЗИ. Ви – лідер у колективі. На роботі – романтична атмосфера, апелюйте до душевних струн шефа. Зараз ви – відмінний майстер із створення гармонії на кар’єрному терені. 
СКОРПІОН. Фортунна смуга триває, беріться за найскладніші справи, демонструйте таланти, досягнення. Грядуть переміни в професійній діяльності, що відіб’ється на подальшій кар’єрі. Бережіть службову репутацію.
СТРІЛЕЦЬ. Перемикайтеся на нові ідеали: знань і досвіду у вас предостатньо. На роботі – все чудово, в інтимному союзі наступає період чуттєвості, ніжності, глибокої довіри до партнера. 
КОЗЕРІГ. Утримайтеся від гри в перетягування каната. Психологічна проникливість, сексуальна гармонія – найважливіший момент для зміцнення подружнього альянсу. 
ВОДОЛІЙ. Для зміцнення шлюбу сконцентруйтеся на своїй половинці. Багатьох чекають гарні заробітки, перемоги в спорті, різних конкурсах. Робота перетвориться на свято. Є навіть вірогідність закрутити романтичну інтрижку з кимось із колег. 
РИБИ. Гармонійно поєднавши творчий хист, фахову досконалість із працелюбністю отримаєте високі результати. Використовуйте з користю для себе таємну симпатію шефа, не афішуючи про це в колективі. Почуття шалено фонтанують. Кохайтеся! 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (580) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%