На гачку?

На гачку?

Повернути в державну власність земельні ділянки, якими користується підприємство «Рибгосп Маневичі» ВАТ «Волиньрибгосп», намагаються у прокуратурі Маневицького р-ну.

Прокурор Маневицького району Микола Дарчик звернувся до Господарського суду Волинської області з відповідним позовом в інтересах держави в особі Маневицької райдержадміністрації.  «Рибгосп Маневичі» користується 900-ма гектарами землі з порушенням законодавства, стверджують у повідомленні прокуратури області.

«Рибгоспу Маневичі»  надано у постійне користування для потреб рибного господарства понад 900 га земель на території Маневицького р-ну. Однак ще з 2011 р. підприємство систематично не сплачувало земельного податку. Нині рибгосп заборгував державі майже 210 тис. грн.

«Ківерцівською міжрайонною державною податковою інспекцією в 2012 році до Волинського окружного адміністративного суду було заявлено позов про стягнення з дочірнього підприємства «Рибгосп Маневичі» податкового боргу. Судове рішення набрало законної сили ще у травні 2012 року, проте й досі лишається не виконаним. Систематична ж несплата земельного податку або орендної плати, згідно із Земельним кодексом України, є підставою припинення права користування земельною ділянкою», – інформує прес-служба.

Що, власне, і слугує підставою для пред’явлення позову до суду з вимогою визнати недійсними державні акти на право користування ДП «Рибгосп Малевичі» земельними ділянками та повернути їх у власність держави.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (405) - 87.1%
Пізно (15) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 4.3%
Мені байдуже (16) - 3.4%