Конструктивно та відповідально

Конструктивно та відповідально

Володимир Кец, голова Луцької райдержадміністрації, провів традиційну робочу нараду, де обговорено принципи розподілу обов’язків, порядку та організації роботи.

У ході засідання присутніми було обговорено низку питань, серед них – підготовка до навчання по цивільній обороні, активізація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо порядку переоформлення житлових субсидій, хід проведення вакцинації населення у медичних закладах району тощо.
Як повідомив відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Луцької райдержадміністрації, підпорядковані виконавчій гілці влади району підрозділи прозвітували про проведену роботу за минулий тиждень та заплановані заходи наступного періоду. Предметний діалог відбувся за участі першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Озіновича, керівника апарату Наталії Березної та керівників низки структурних підрозділів.
Підводячи підсумки, Володимир Кец оприлюднив нові доручення та наголосив на відповідальності кожного під час виконання функціональних обов’язків за доручену справу в межах їх повноважень.

Наш кор.

На фото відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Луцької райдержадміністрації: під час проведення наради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%