Вшанували ліквідаторів

Вшанували ліквідаторів

Травень багатий на різноманітні свята, пам’ятні дати та історичні події. До клубу с. Сирники Княгининівської територіальної громади на «Святковий весняний концерт» завітали поважні гості з Луцької міської ради та учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Захід розпочався хвилиною мовчання та реквіємом «Біль Чорнобиля в серці назавжди». Присутні ознайомились з тематичними виставками до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи «Дзвони  пам’яті Чорнобиля». Там були представлені персональна виставка голови Волинського обласного осередку Всеукраїнської чорнобильської спілки інвалідів МВС України Анатолія Лучка, чорнобильська фотовиставка світлин Миколи Балабаша, щирі дитячі малюнки Луцької міської територіальної громади та Княгининівського ліцею № 34 «Гірчить Чорнобиль крізь роки».  
Оваціями супроводжувався виступ народного аматорського чоловічого хору ветеранів війни та праці «Подвиг» Палацу культури м. Луцька. 
На свято завітали юні учасники фольклорного ансамблю «Стобарвнії нитки» КЗ «Княгининівська школа мистецтв», а також аматори сільських  сцен  КЗ «Центр культури «Княгининок», Ірина Гринюк та Інна Вінцюх з клубу  с. Озерце  та  лауреати  міжнародних, всеукраїнських та районних конкурсів будинку культури с. Боголюби Леся Грішанова та Вікторія Малаховська.
А найближчі сусіди – гурт «Хорошухи» клубу с. Брище – неабияк розвеселили публіку. Переможець проєкту «Співай за мрію 50+», дипломант  фестивалю «Чорнобильські мотиви» Наталія Вітовська своїм неповторними співом пісень «Україна – це ми» та «Молитва за Україну» не залишила нікого байдужим в нашій залі.
«Святковий весняний концерт» закінчився на позитивній ноті дружнім спільним виконанням пісні «Щастя, добра та любові». Заступниця Луцького міського голови Ірини Чебелюк всім присутнім побажала миру та злагоди. Всі учасники дійства отримали подяки від  КЗ «Центр культури «Княгининок». 

Валентина ЛАЗАРУК.
Фото авторки.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%