Не по-гетьманськи

Не по-гетьманськи


У Берестечківській громаді на Горохівщині депутати вирішили ліквідувати бібліотеки і будинки культури. 

Під час чергової сесії Берестечківської міськради більшістю голосів обранці об’єднаної громади вирішили звернутися до Міністерства культури та інформаційної політики України з незвичайним клопотанням. На підставі рішення №9-2 від 7 травня ц. р.  вони, керуючись законодавством про місцеве самоврядування та культуру, а також затвердженими Кабміном позаторік «соціальними нормативами забезпечення населення публічними бібліотеками», просять дозволу в місячний термін ліквідувати кілька закладів.
Ідеться про структурні підрозділі комунального закладу «Центр культури та національної пам’яті» Берестечківської міськради – Центральну бібліотеку та Центрального будинку культури (бібліотека-філія та клуб-філія в с. Піски, клуби-філії в с. Іванівка та Липа). 
Пояснення такої ініціативи – «раціональне використання коштів міського бюджету та оптимізація управління об’єктами комунальної форми власності в умовах децентралізації». 
Втім, після отримання дозволу на закриття та ліквідації цих закладів культури «Центр культури та національної пам’яті» повинен «визначити шляхи забезпечення населених пунктів бібліотечними послугами у сфері культури». Щоправда, як це виглядатиме на практиці, депутати не пояснили.

Сергій ШРАМЧУК.

На фото автора: монумент Богданові Хмельницькому в центрі м. Берестечка.

   

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%