Школа на 114 мільйонів

Школа на 114 мільйонів

На будівництві школи у с. Башлики приступили до внутрішніх оздоблювальних робіт. Коли об’єкт введуть в експлуатацію?

Сучасна простора  школа споруджується у с. Башлики Луцького р-ну на Цуманьщині вже не перший рік. Але новий поштовх до реалізації проєкту відбувається в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Для цього з Державного бюджету спрямували майже 49 млн грн.
Наразі на будівельному майданчику уже завершенні усі «чорнові» роботи. Фахівці приступили до вкладання підлоги у навчальних кімнатах,  встановлення дверей та шпаклювання стін. У харчовому блоці та санвузлах розпочали вкладати плитку на стінах та підлозі, триває монтаж вентиляційних систем. Матиме школа і нову простору спортивну залу. 
«Під час попереднього візиту керівництвом облдержадміністрації були зроблені зауваження з приводу якості покладеної плитки у санвузлах. Наразі всі зауваження враховані та виправлені. Згідно з вимогами Мінрегіону, усі новозбудовані освітні заклади повинні відповідати інклюзії. Відтак, у новій школі села Башлики уже підготовлена шахта для встановлення спеціального ліфта, ширина дверей становить 1 метр, класні кімнати та санвузли не мають порогів, – зазначає управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації. – З настанням сприятливих погодних умов будівельники приступили до оздоблення зовнішнього фасаду та облаштування тіньових павільйончиків. Також на території навчального закладу будуються очисні споруди, встановлені протипожежні резервуари, та побудований ангар для шкільного автобуса».Загалом сьогодні на будівництві освітнього закладу працює понад 60 працівників із 11 будівельних бригад.
 «У новому навчальному закладі будуть створенні комфортні умови для якісного навчання школярів та роботи педагогічного колективу, – переконаний голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко. – Окрім цієї школи, у нинішньому році також плануємо завершити будівництво навчального закладу у шацькому с. Піща Ковельського р-ну».
Школу у с. Башлики поблизу смт Цумань розпочали будувати «з нуля» ще у 2018 р. Однак продовжити зведення нової школи вдалося завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Потужність навчального закладу – майже 400 учнівських місць. Загальна площа освітнього закладу 8 тис. 105 квадратних метрів. Загальна кошторисна вартість реалізації проєкту становить понад 114 млн грн, а завершити спорудження нової школи хочуть до завершення року.

Світлана КОМА.

На фото управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації: будівництво школи в Башликах; митрофорний протоієрей ПЦУ Цуманьської округи отець Тарас Манелюк, який після завершення робіт освячуватиме шкільну споруду.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%