Пам’ять про жертв політичних репресій

Пам’ять про жертв політичних репресій

В Україні щороку у третю неділю травня відзначається День пам’яті жертв політичних репресій.

Заступники голови громади Юрій Тананайський та Віктор Лисюк вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам політичних репресій.
«В цей день ми знову згадуємо жертв політичних репресій, які загинули від рук сталінських катів. Ми згадуємо тих, хто був ув’язнений у концтаборах або засланий у далекі безлюдні землі. Згадуємо знищених радянською владою священників та віруючих. Згадуємо розкуркулених селян, розстріляну інтелігенцію, закатованих патріотів», – зазначив Юрій Володимирович.
«Сьогодні жодних таємниць, замовчувань та викривлень у питаннях, які стосуються політичних репресій, немає і не може бути. Тому ми повинні всі разом, як єдиний український народ, відновлювати свою історичну пам’ять. Ми повинні досліджувати свою правдиву історію і свідчити про неї перед майбутніми поколіннями та світом. Розкриття правди про страшні злочини минулого – один з найкращих способів вшановувати пам’ять жертв політичних репресій.
З кожним роком залишається все менше живих свідків того лихоліття. Наш обов’язок – зберегти їхні спогади, передати нащадкам правду про минуле, гідно вшанувати загиблих», – додав Віктор Володимирович.
Також за активну життєву та громадянську позицію, вагомий особистий внесок у патріотичне виховання молодого покоління, а також з нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій було нагороджено Почесною грамотою з виплатою одноразової матеріальної допомоги Орисю Володимирівну Качинську, Анатолія Васильовича Волинюка та Любов Петрівну Луцюк.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (591) - 87%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (23) - 3.4%