«ЛІГА СМІХУ»РОЗСМІШИЛА

«ЛІГА СМІХУ»РОЗСМІШИЛА

У Ківерцівському БК ім. М. Ковальова відбувся конкурс «Ліга сміху» на Кубок голови громади серед учнів загальноосвітніх закладів.

За перемогу у конкурсі змагалося 5 шкільних команд, які разом зі своїми тренерами продемонстрували винахідливість, артистизм і гумор.
ЗОШ №1 І-ІІІ ст. представляла команда «Шо нібудь і з боку бантік» на чолі з тренером Юлією Собуцькою, НВК «Ківерцівська гімназія» – «Тростянецькі ковбаси» на чолі з тренером Аліною Жук, ЗОШ №3 – «Дежав’ю» на чолі з тренером Юрієм Сухарєвим, Ківерцівський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №4 – «Погана компанія» на чолі з тренером Сергієм Лесиком, Ківерцівську експериментальну ЗОШ №5 – команда «Ковалі» на чолі з тренером Андрієм Гундером.
Оцінювали виступи каваенщиків Михайло Дудай (викладач Луцького педагогічного коледжу, керівник вокально-інструментального ансамблю «Гуляночка»),  Віталій Костюк (відомий шоу-мен, блогер, співак), Руслана Редько (ведуча святкових заходів), Вадим Хаїнський (актор театру «Гармидер», керівник зразкової аматорської студії «Бешкетники» Палацу культури м. Луцьк), Мар’яна Семенюк (начальник відділу організаційної роботи Ківерцівської громади).
Усі учасники мали по три завдання: «Візитка» – представлення команд, «Імпровізація» та музичний конкурс «Майбутнє громади».
Голова Олександр Ковальчук подякував організаторам, тренерам та педагогам-організаторам шкільних команд «Ліги сміху» за їхні дотепні жарти, а також відзначив високий рівень виступу учасників. Також Олександр Миколайович повідомив про започаткування даного конкурсу на майбутні роки з метою створення сприятливих умов для творчого та інтелектуального розвитку підростаючого покоління та з метою збереження та примноження ківерцівського колориту, нашої місцевої самобутності. 
А володарем кубка стала команда «Погана компанія» Ківерцівського ОЗЗСО № 4, тренер – Сергій Лесик.
2 місце розділили між собою команда «Шо нібудь і з боку бантік» ЗОШ №1 І-ІІІ ст. (тренер Юлія Собуцька) та команда «Ковалі» Ківерцівської експериментальної ЗОШ №5 (тренер Андрій Гундер). 3 місце у команд «Дежав’ю» ЗОШ №3 (тренер Юрій Сухарєв) та команда «Тростянецькі ковбаси» НВК «Ківерцівська гімназія» (тренерАліна Жук).
Нагородою за 1 місце став перехідний кубок мера та сертифікат від Ківерцівської громади на суму 5 000 грн.
Також голова Олександр Ковальчук вручив кожній команді сертифікат на суму 1 000 грн «Станція Піцца», щоб діти могли у дружній компанії весело провести час та обговорити свою участь у конкурсі за частуванням улюблених страв.
Серед усіх учасників команд Ліги сміху, членами журі було визначено найкращого жартівника. Ним виявився учасник команди «Шо нібудь і з боку бантік», учень 8 класу ЗОШ №1 І-ІІІ ст. Єгор Якимчук, який за свій гумор отримав подарункову футболку з написом «Найкращий жартівник «Ліги сміху».
Під час оголошення переможців на сцені лунали феєрверки, хлопавки та шалені оплески вболівальників.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (591) - 87%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (23) - 3.4%