Угоди про співпрацю

Угоди про співпрацю

20 травня 2021 року у Шацькому лісовому фаховому коледжі ім. В. В. Сулька його директор Ігор Жмурко та директор Черемського природного заповідника Володимир Мирка підписали договір про співпрацю. Йдеться про організацію спільних заходів, участь у наукових проєктах та програмах, використання сучасних інформаційних технологій.

Ця обопільна співпраця покликана активізувати процес інтеграції між наукою, освітою та природоохоронною діяльністю з метою забезпечення роботою молодих спеціалістів (випускників) коледжу, взаємовигідного поєднання наукового потенціалу з практичним досвідом роботи, задоволення потреб і запитів як коледжу, так і заповідника.
Оскільки ця подія відбувалася у День вишиванки, то господарі організували для делегації ЧПЗ екскурсію до Шацького районного будинку культури, де розміщений музей народного побуту «Барви рідного краю». Господиня закладу, керівник народного фольклорного гурту «Молодички» Ніна Вирович (заслужений працівник культури України) ознайомила з виставкою, на якій представлені старовинні речі українського побуту, вишиванки, різноманітний вишиваний одяг та картини. 
А 25 травня 2021 року стало важливим днем вже для двох вищих закладів освіти. Ректор Волинського університету імені Лесі Українки, доктор наук, професор Анатолій Цьось та директор Шацького лісового фахового коледжу імені Валентина Сулька, кандидат сільськогосподарських наук, відмінник лісового господарства України, заслужений працівник освіти України Ігор Жмурко підписали угоду про співпрацю цих двох престижних державних вишів, обговорили всі можливі варіанти взаємовигідної співпраці навчальних закладів в організації та проведенні спільних науково-практичних конференцій, симпозіумів, виставок, пленерів, методичних семінарів для розробки та узгодження навчальних програм і планів, а також продовження навчання випускників Шацького лісового коледжу у Волинському національному університеті імені Лесі Українки.
У рамках візиту представники ВНУ ім. Лесі Українки зустрілися зі студентами Шацького лісового фахового коледжу, розповіли про співпрацю з міжнародними партнерами, програму «Подвійний диплом», що реалізується спільно з університетами Польщі. 

Олена ГУЖ.
Фото автора.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (582) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%