Яценюк і Тягнибок їздять. Кличко - літає

Яценюк і Тягнибок їздять. Кличко - літає

«Волинська газета» у статті під назвою «У протилежному напрямку» (див. №15(907) від 11 квітня ц. р.) повідомляла про  проведення в Луцьку 9 квітня акції «Вставай, Україно!». Як і про те, що участь у ній взяли троє опозиціонерів: Арсеній Яценюк, Віталій Кличко і Олег Тягнибок. Проте згодом виявилися нові деталі цієї події.

Виявилося, після завершення луцького етапу акції «Вставай, Україно!» в студії Волинського телебачення 9 квітня побували не троє представників опозиційних парламентських фракцій, а лише двоє: Арсеній Яценюк («Батьківщина») й Олег Тягнибок («Свобода»). А лідер «УДАРу» Віталій Кличко, який одразу після виступу на Театральному майдані в салоні білого джипа «Тойота» відбув не на якусь особливу зустріч в обласному центрі Волині, а – в сусіднє Рівне…
Щодо Арсенія Петровича і Олега Ярославовича, то вони залишили Луцьк різними автомобілями, проте вирушили в одному й тому ж напрямку – на Рівне, де й переночували, щоб наступного дня, 10 квітня, провести в адміністративному центру сусідньої області черговий етап акції.

Щоправда, журналісти з сайту «Незалежне бюро новин» довідалися, де саме увечері 9 квітня відпочивали після виснажливої ходи луцьким проспектом Волі та годинними виступами на майдані та в студії пани Яценюк і Тягнибок. Виявляється, обидва «провели вечір і місцевому ірландському пабі «Айріш паб», який належить депутатові Рівненської обласної ради від Партії регіонів Віталієві Грицаку – рідному братові колишнього нардепа-регіонала Василя Грицака».
Чому гості віддали перевагу ірландському пабові в Рівному, а не такому самісінькому в Луцьку, наразі невідомо.
Поза увагою рівненських журналістів не залишилися навіть найменші деталі цього візиту:
«Пили пиво «Guinness», «Hoegaarden» і «Harp» вартістю 34 грн за кухоль. Також вони їди чебуреки, курячі крильця і домашні ковбаски. Рахунок склав приблизно 800 грн, при цьому опозиціонери ніби залишили 34 грн чайових». Мітинг у Рівному відбувся за схожим сценарієм із луцьким аналогом. Спочатку хода центральною вулицею, потім – виступи. Щоправда,розпочали акцію не о 17.00, а на півгодини пізніше: лідери опозиції дещо затрималися. 
Чому?
Відповідь може дати маршрут відвідин Луцька і Рівного, яким скористався Віталій Кличко. Виявляється, розмови про те, що керівник «УДАРу» може 9 квітня взагалі не прибути на Волинь, мали під собою грунт. Адже поки Арсеній Яценюк і Олег Тягнибок їхали з Києва в Луцьк наземним транспортом, Віталій Кличко на борту чартерного авіарейсу летів із німецького Гамбурга в аеропорт Рівного. Міг би, звичайно, приземлитися і на нашому летовищі, але воно, як відомо, вже давно не функціонує: на військове на околиці Луцька, ні цивільне поблизу с. Крупа Луцького р-ну. До речі, останніми високопосадовцями, які приземлялися на аеродром м. Луцька, були тодішні Голова Верховної Ради України Олександр Мороз і Президент України Леонід Кучма. Але це було понад 10 років тому…
Повертаючись до недавнього візиту Віталія Кличка, слід зауважити, що інтернет-ресурс «ВСЕ (Сайт чесних новин)» подає такі деталі:

«Віталій Кличко, щоб устигнути на акції опозиції в Луцьку, оплатив чартерний рейс із Гамбурга в аеропорт Рівне, – пише в своєму блозі Олександр Чаленко. Він замовив відносно невеликий літак бізнес-класу на 9-12 місць. Вартість перельоту – орієнтовно 30 тис. євро в обидва кінці. Це без урахування вартості бортового харчування. Зазвичай виходять з 50 євро на пасажира економ-класу і 100 євро – бізнес-харчування…Рейс здійснила авіакомпанія «Аеролінк». Після мітингу Віталій цим же ж літаком (близько 18:00) повернувся до Німеччини – у Франкфурт-на-Майні».
Якщо все відбулося саме так, то зрозуміло, чому так поспішав залишити луцьку сцену акції «Вставай, Україно!» Віталій Кличко: поспішав на борт «Сессни», який доставив його ввечері 9 квітня у Німеччину, а пообіді наступного дня, 10 квітня, знову в Рівне, де його очікували Арсеній Яценюк і Олег Тягнибок.
Роман УСТИМЧУК.

На фото автора, «Незалежного бюро новин» і «Сайта чесних новин»: Гамбург, звідкіля транзитом через Рівне прибув у Луцьк Віталій Кличко; орендований лідером «УДАРу» чартерний літак «Сессна»; рівненський ірландський пивний паб, де вечеряли опозиціонери Яценюк і Тягнибок і біля якого припаркований такий самісінький джип, який чекав гостей на Театральному майдані Луцька. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%