Російськомовні туристи побили Володимира Лиса

Російськомовні туристи побили Володимира Лиса За те, що зважився зробити зауваження про безглуздість їхніх міркувань про учасників патріотичного табору «Згоранська варта».
Під час сесії Волинської обласної ради депутат Валентина Блінова («батьківщина») звернулася із запитом до прокурора області , начальника УСБУ у Волинській області, начальника УМВСУ у Волинській області з вимогою провести розслідування побиття відомого письменника та журналіста, людини поважного віку Володимира Лиса. Нещодавно він був присутнім на патріотичному таборі «Згоранська варта», що відбувався біля озера Велике Згоранське Любомльського р-ну. Повертаючись, став свідком розмови двох російськомовних молодиків. Ось як описує цей епізод сам Володимир Лис:
«На сільській вулиці неподалік від центру села почув за спиною коментар російською з приводу мітингів, табору біля озера. Мова була настільки брутальна і безглузда, що я вирішив не реагувати, знаючи з власного досвіду — таких ніякими фактами не переконаєш. І все ж коли почув ось таке: «А потом их повезли на обед. Наверное человечиною кормили. Они же ничево другово не жрут», — не витерпів і делікатно сказав: «Як вам не соромно таке говорити… Ви ж самі не вірите в те, що кажете». У відповідь почув вигук: «А, это один из них!»
     Мої опоненти, хоча обом їм, молодим, міцної спортивної статури, на вигляд було 30 — 35 років, користувалися давніми штампами совєцької пропаганди. Коли ж я назвав прізвище радянського генерала Лукіна, який згадував про перебування в концтаборі Заксенхаузен Степана Бандери, почув лютий вигук: «Не смей, падло, унижать советского генерала», хоч я лише навів речення, що колись проскочило в радянську пресу часів перебудови.
     Останнім їхнім аргументом був удар кастетом в обличчя. Збили з ніг і спокійно пішли до чорного джипа, який стояв за метрів 200, та й поїхали в бік Любомля. Дякую, звичайно, чоловікові, який зателефонував про цей інцидент в СБУ, але гадаю, що навряд чи їх змогли б затримати, оскільки номера на такій відстані я не розгледів. Може, й помиляюся, але чомусь мені здалося, що це були так звані «внутрішні біженці» з Донбасу. Їх тепер багато на Згоранських озерах, особливо на Світязі. У селі почув розмову про те, як один із таких біженців цинічно казав: «Надо будет сообщить Путину, как сдесь красиво. Пусть и сюда придет».
Валентина Блінова вважає, що саме Шацькі озера стають тим осередком на Волині, де розпалюються сепаратистські настрої.
Олена ЛІВІЦЬКА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (405) - 87.1%
Пізно (15) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 4.3%
Мені байдуже (16) - 3.4%