Володимир Гунчик: кадрові зміни будуть

Володимир Гунчик: кадрові зміни будуть «Я не ставлю за мету просто змінити одних людей на інших».
Якими принципами керуватиметься новий голова облдержадміністрації, здійснюючи кадрову політику?
31-го липня під час спілкування з депутатами у облради у сесійній залі Володимир Гунчик розповів про кадрові зміни у органах виконавчої влади.
«Завершився перший робочий день. Головна проблема-кадри», – таким коротким враженням на власній сторінці у мережі «Фейсбук» резюмував Володимир Петрович перший  робочий день 28 липня. А сьогодні запевнив обранців: «Будуть великі серйозні кадрові зміни в управлінських структурах різних рівнів – від райдержадміністрацій до облдержадміністрації».
Перші висновки голови після розмов із головами райдержадміністрацій: «Багато хто з керівників намагається «перевести стрілки» нагору, в область, бояться, не знають, як себе вести», – зазначив Володимир Гунчик.
Разом із тим просив депутатів зважати на кілька моментів: «Не старайтеся мене чимось притиснути, це не варіант роботи зі мною, і не намагайтеся мені порекомендувати людей, які вас потім підведуть».
Голова облдержадміністрації пообіцяв, як тільки завершаться співбесіди із керівниками районів, депутати обласної ради будуть першими, хто отримає інформацію про майбутніх голів райдержадміністрацій: «Я не боюся ці прізвища називати. Головне, щоб за кожною людиною стояла громада» – стверджує Володимир Гунчик.
Олена ЛІВІЦЬКА.
Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (595) - 86.4%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%