Волинські ветерани візьмуть участь в Іграх Воїнів у США

Волинські ветерани візьмуть участь в Іграх Воїнів у США

12-22 вересня 2021 року 40 ветеранів України вперше представлятимуть нашу державу на міжнародних змаганнях Warrior Games: Team Ukraine («Ігри Воїнів») в Орландо у штаті Флорида, США.

14 – 16 травня 2021 року в Києві відбулися Всеукраїнські змагання «Звитяга Нескорених» Warrior games team Ukraine, за результатами яких відбувся відбір до збірної команди України. Отже, у збірну України потрапили волиняни Павло Ковальський – місто Луцьк, Збройні Сили України, Майя Москвич - місто Луцьк, Збройні Сили України, Богдан Оксентюк – місто Ковель, Національна Гвардія України.

Про це інформує Управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

Нагадаємо, що українські ветерани вперше виступлять на міжнародних змаганнях «Warrior Games (Ігри Воїнів. Уже восьмий рік проходять адаптивні змагання для військовослужбовців та ветеранів, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки.

До програми ігор входить 12 видів спорту: стрільба з лука, гольф, кульова стрільба, легка атлетика, велоспорт, плавання, веслування на тренажерах, баскетбол на візках, регбі на візках, пауерліфтинг і волейбол сидячи.

В «Іграх Воїнів» візьмуть участь команди з восьми країн світу - США, України, Австралії, Канади, Великобританії, Данії, Нідерландів та Грузії.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото з відкритих джерел.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (620) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%