У Луцьку стартує масштабний проєкт за здоровий спосіб життя

У Луцьку стартує масштабний проєкт за здоровий спосіб життя

Коли ми чуємо вислів «навчила вулиця», то асоціюємо це з чимось негативним. Однак не завжди вулиця вчить чомусь згубному. Ось невдовзі у Луцьку стартує проєкт «Все вирішує твоє рішення», який покаже, що вулиця може стати поштовхом до нових спортивних чи творчих здобутків.

Про це інформує Патрульна поліція Волинської області.

Сьогодні, 31 травня, патрульні, спільно із партнерами, презентували цей проєкт, який однозначно зможе підвищити у молоді почуття відповідальності за власний вибір та популяризувати здоровий спосіб життя.

Мета — показати молоді, що свій вільний час можна проводити весело і з користю, підвищити обізнаність молоді щодо таких явищ як наркоманія, поінформувати про наслідки вживання наркотичних речовин, канали збуту та популяризації даної згубної звички, навчити молодь навичкам критичного мислення та відстоювання своєї думки і власного вибору.

Кожен із співорганізаторів підкреслив важливість просвітницької діяльності для молоді щодо негативних суспільних явищ та зауважив, що важливо показати альтернативу, яка зможе стати цікавим та корисним захопленням для кожного.

Також під час презентації, обговорили важливість запровадження мобільного додатку, в якому громадяни зможуть повідомляти про вуличну рекламу наркотиків, а активісти зможуть її замальовувати.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото патрульних.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (595) - 86.4%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%