У Ковелі відкрили дитячий басейн

У Ковелі відкрили дитячий басейн

У Ковелі на вулиці Фабричній, 2 запрацював дитячий басейн.

Ініціатива його створення та одночасно центру фізичної реабілітації та водолікування належить голові спортивного клубу «Ковель» Сергієві Панасюку та Олександру Герезу. А допомогла її втілити в життя Вікторія Сагаль. Басейн для діток оснащений за всіма нормами і чекає на своїх відвідувачів.

Про це інформує Ковельська міська рада.

На урочисту церемонію з нагоди відкриття оздоровчого центру та ковельської академії плавання "AQUAPanSer" завітали перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук, заступник міського голови Віктор Жигаревич, начальник управління культури, молоді та спорту Андрій Мигуля, голова відділення НОК України у Волинській області Роман Карпюк.

Вікторія розповіла, що вона з радістю відгукнулась на пропозицію Сергія та Олександра, адже була переконана, що це приміщення має слугувати для добрих справ.

- Спочатку було дещо лячно, адже на всіх чекала велика і важка робота, яка тривала впродовж року. Але тепер у маленьких ковельчан з’явилось гарне місце, де вони можуть поліпшувати здоров’я, розвиватись, зростати, - мовила жінка.

З гарною подією у житті міста привітав усіх Віктор Жигаревич. Він подякував від імені міського голови Ігоря Чайки команді за хорошу справу та побажав, аби у закладі вирувало життя, лунав дитячий сміх і басейн приносив користь малечі. На новосілля був подарунок - кошти на першочергові потреби.

А також промовці висловили сподівання, що цей басейн дасть старт новим параолімпійським чемпіонам, адже ініціатори планують чимало уваги приділяти дітям, які мають проблеми зі здоров’ям.

Після того, як перерізали стрічку, всі оглянули приміщення, а маленькі ковельчани одразу взяли урок у тренера з плавання Сергія Панасюка.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото Ковельської міськради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%