Звільнили прокурора області

Звільнили прокурора області

Анатолій Коцура пішов з посади, а заступник Параки працевлаштувався в ГПУ.
Прокурора Волинської області Анатолія Коцуру сьогодні звільнили з посади. Про це повідомили місцеві ЗМІ з посиланням на прокуратуру області. Хоча на офіційному сайті Генеральної прокуратури України наразі про кадрові зміни на Волині – жодних повідомлень.
Причини звільнення невідомі. 
Сьогодні Анатолія Коцури не було серед присутніх на сесії облради. Натомість у залі перебував його заступник Олег Корецький.
Ще одне цікаве повідомлення щодо волинських прокурорських кадрів оприлюднено на сайті ГПУ : з 25 липня Веніславський Вадим Володимирович – начальник відділу забезпечення конституційних засад підприємницької діяльності та захисту інтелектуальної власності і авторських прав ГПУ. До Революції гідності він працював заступником прокурора Волинської області (Андрія Параки)…
Анатолія Коцуру призначив на посаду Генпрокурор Олег Махніцький, який представляв його особисто. Тоді новий керівник облпрокуратури сказав ключову фразу: «Я не зраджу Майдан». Намагався відверто спілкуватися із журналістами та громадськістю, однак так і не розповів, чим же займався до свого несподіваного повернення у прокурорські ряди Волині.
Олена ЛІВІЦЬКА.
На фото автора: 4 квітня, Луцьк, Олег Махніцький вітає Анатолія Коцуру з призначенням. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (405) - 87.1%
Пізно (15) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 4.3%
Мені байдуже (16) - 3.4%