Центр – для дітей!

Центр – для дітей!

Як навчитися літнє дозвілля для дітей організовувати за європейськими стандартами? Відповідь на це запитання повсякчас дає влада м. Люблін. 
А тому на Литовській площі в центрі цього міста, зовсім поруч із монументом засновнику Другої Речі Посполитої Юзефові Пілсудські, щовихідних відбуваються різноманітні розважально-пізнавальні заходи. Аніматори з когорти громадських активістів у всякий спосіб забавляють дітвору, використовуючи для цього різноманітні форми та методи роботи. Причому все відбувається на безкоштовній основі для батьків щасливої малечі!
Додає комфорту та родзинки всім заходам і безперебійне функціонування головного фонтану міста. І тут, звичайно, обласний центр Волині повинен лише по-доброму заздрити своєму польському сусідові. Бо на Театральному майдані Луцька аналогічна конструкція перестала діяти вже давно, а скульптурну композицію у вигляді дельфінів вивезли в зоокуток. У той же час на Київській площі після реконструкції території фонтан узагалі засипали ґрунтом та камінням…
Роман УСТИМЧУК.На фото автора: так безкоштовно забавляють дітей у Любліні.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (581) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%