«УСЕ, ЩО РОБИШ – РОБИ, ЯК ДЛЯ БОГА!»

«УСЕ, ЩО РОБИШ –  РОБИ, ЯК ДЛЯ БОГА!»

У  Поромівській  ОТГ очільником громади став молодий і перспективний Олег  САВЧУК. Про те, як відважився балотуватися на посаду керівника ОТГ і що планує реалізувати на цій посаді, розповів в інтерв’ю нашій колезі з Іваничівської газети «Колос».

– Олегу  Васильовичу, розкажіть про себе.
– Родом я з села Поромів. Тут переступив поріг місцевої загальноосвітньої школи, яку закінчив у 2013 році. Згодом вступив до  Тернопільського національного економічного університету і здобув ступінь «магістра» за спеціальністю «фінанси і кредит». Одружений. Разом  з дружиною Інною виховуємо доньку Яну (вже після цієї розмови у сім’ї народився син Ярослав – ред.). 

– Який досвід роботи маєте? Чи працювали в органах місцевого самоврядування?
– Раніше не доводилося працювати в місцевому самоврядуванні. Займався підприємницькою діяльністю. Був зареєстрований як фізична особа-підприємець у Поромівській громаді. Відповідно, сплачував податки до бюджету ОТГ.

– Чому вирішили балотуватися на посаду голови Поромівської об’єднаної територіальної громади?
– Захотілося взяти ініціативу у свої руки і зробити реальні кроки для покращення рівня життя наших жителів. Мене підтримували мої близькі,  друзі та знайомі, які підштовхували взяти участь у виборах. Вони повірили у мої сили змінити на краще життя в нашій громаді.

– Олегу  Васильовичу, чи не боялися відповідальності? Адже на плечах голови громади лежить величезна відповідальність і за життєдіяльність ОТГ, і кожного її  жителя. Особливо зараз, коли нестабільна економічна ситуація в державі та вирує пандемія коронавірусу?
– Відповідальності, як такої, не боявся. Звісно, були переживання. З чого розпочати, за що братися. Але відчувши підтримку жителів,  депутатів, стало простіше виконувати різні задачі, з якими кожного дня стикаємося.

– Які основні проблеми на сьогодні бачите у своїй громаді?  
– Проблем – дуже багато. Мабуть, не вистачить цілого аркуша паперу, щоб їх записати. У кожному населеному пункті громади є ряд проблем, які потрібно першочергово вирішувати. Але основна і найболючіша – стан доріг. Розробляючи бюджет на 2021 рік, ставлю пріоритет саме на ремонті доріг. Сподіваюся на підтримку депутатів. І спільними зусиллями будемо вирішувати цю багаторічну і болючу проблему.

– Традиційне питання, мабуть, до  всіх новообраних очільників: чи будете проводити кадрові  зміни?
– Наразі, знайомлюся з колективом і стараємося працювати спільно. Якщо виникне така потреба, то доведеться проводити кадрові зміни. На  сьогодні такої потреби не бачу.– Що плануєте реалізувати першочергово?
– Насамперед хочу зазначити, що в нас є три основні галузі, від роботи яких залежить розвиток громади і всієї держави. Це сільське  господарство, виробництво і транспорт.
Життя суспільства не можливе без них, завдяки їм існує світ. Вирощування, виготовлення, продаж настільки давні, як і людські потреби. Водночас, сучасні настільки, наскільки можна бути сучасним. Якщо ці галузі будуть міцними, ми зможемо сподіватися на покращення.
Першочерговим завданням у громаді вважаю створення комунального підприємства, яке зможе вирішити ряд проблем із благоустроєм, вивезенням сміття і наведенням ладу в селах ОТГ.
Для розвитку громади загалом потрібно працювати над збільшенням надходжень до бюджету. Для цього потрібно залучати інвестиції. Також працювати з місцевими підприємцями, залучати нових, аби вони були зареєстровані на території ОТГ і  сплачували податки саме в бюджет громади.

– На  завершення традиційно запитую, яким правилом у житті керуєтеся?
– Моє основне правило: все, що  робиш  –  роби, як  для  Бога. Якщо ми будемо робити кожну свою справу, дотримуючись законів Божих і державних, якісно і на совість, громада почне розвиватися.

Розмовляла Катерина БОНЮК.
 


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (581) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%