Щасливого дитинства край

Щасливого дитинства край

Багато років батьки дошкільнят Поромова та й навколишніх сіл терпіли великі незручності, бо свого часу через брак фінансування закрили тут дитячий садочок. Пізніше старенька будова, в якій він знаходився, прийшла у повну непридатність. І хоча не раз батьки пропонували використати під дошкільну установу одне крило місцевої загальноосвітньої школи, адже кількість учнів значно зменшилася, отож вивільнилися класні кімнати, та далі розмов справа не посувалася.

Лише після створення у Поромові об’єднаноїтериторіальної громади розпочату раніше добру справу щодо відкриття садочку вдалося довести до логічного завершення. Зараз дитсадок, директором якого призначили Ольгу Володимирівну Павчук, відвідує понад сорок дошкільнят. І не лише Поромова, а й Бортнова, Бужанки, Лежниці, Метрово, Млинища та Михаля. Деякі діточки доїжджають «IIIколяриком», а інших привозять батьки власним транспортом.
Нещодавно побувала у цьому домі дитячих розваг. Впадає у вічі охайно облаштована територія з ігровими майданчиками, затишно в ігрових та спальних кімнатах. До створення комфорту немало зусиль докладає керівник установи Ольга Павчук, якій вдалося не лише згуртувати прекрасний колектив, а й налагодити тісну співпрацю з батьками вихованців. Разом піклуються про здешевлення харчування та урізноманітнення меню.
Уже з перших хвилин перебування відчула, що хлопчикам та дівчаткам тут комфортно, весело і цікаво. У старшій різновіковій групі заняття за програмою Марії Монтессорі – видатного італійського педагога, девіз роботи якої полягає «Допоможи мені цс зробити самому», а в основі її педагогіки лежить ідея про те, що кожна дитина з її можливостями, потребами проходить свій індивідуальний шлях розвитку – проводила вихователь-методист Тетяна Іванівна Кондратюк. Кожен із малят отримав завдання і залюбки виконував його.
Не сумували й вихованці молодшої групи, бо з ними займались вихователь Ольга Олександрівна Кралько. До речі, саме вона в обох групах вчить діток англійської мови і бачить неабиякі успіхи. Два роки тому відкрили інклюзивну групу, якою опікується асистент вихователя Ірина Шиленіна. Дівчинці, яка має поганий слух, нещодавно придбали два інпланти, за що директор і батьки дякують усім мецинатам. Не бракує клопотів помічникам вихователів Катерині Василівні Киричук та Оксані Миколаївні Жирновій, але вони люблять свою роботу, віддаються їй сповна, за що їм вдячні не лише вихованці, а й їхні батьки. Про смачне і різноманітне харчування ретельно дбають завгосп Ірина Іванівна Івановська та кухар Таїсія Адамівна Петерчук.
Невеличкий, але дружний колектив, задоволений і тим, що проблемами дошкільної установи постійно опікуються голова громади Олег Васильович Савчук, весь депутатський корпус. Ось і нещодавно знайшли можливість виділити кошти для ремонту ігрового залу старшої групи. А щоб була можливість зробити за ці гроші більше, не стояли осторонь батьки, а прийшли, щоб допомогти навести лад. Тут тепер створено все для щасливого перебування і навчання наймолодших мешканців громади, тому залюбки щоранку поспішають вони до дому радості і розваг.

Валентина ПЕТРОЩУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%