НОВІ ПАРТНЕРИ ФКТБП

НОВІ ПАРТНЕРИ ФКТБП

За останній місяць Фаховий коледж технологій, бізнесу та права Волинського національного університету імені Лесі Українки заключив ще два договори про співпрацю.

Так, 6 травня директор фахового коледжу Станіслав Щеблюк підписав відповідні документи з відділом освіти Колківської селищної ради в особі начальника Леоніда Новака та з Колківським вищим професійним училищем в особі директора Людмили Панасюк.
Під час ділових візитів учні дев’ятих класів опорного закладу «Колківський ліцей» та студенти Колківського вищого професійного училища переглянули відео-екскурсію Фаховим коледжем технологій, бізнесу та права, а також дізналися про професії, які можна здобути у цьому освітньому закладі.
А голова циклової комісії харчових технологій та готельно-ресторанної справи Тетяна Новосад та юрисконсульт фахового коледжу Тетяна Маркеєва дали відповіді на всі запитання про умови вступу та навчання.
Студенти ж відділення «Харчових технологій» під керівництвом майстра виробничого навчання Алли Шабрило уже традиційно провели для присутніх майстер-клас із карвінгу – мистецтва художнього різьблення по овочах і фруктах.
У свою чергу, директор опорного закладу «Колківський ліцей» Тетяна Бобік та директор Колківського вищого професійного училища Людмила Панасюк провели екскурсію своїми освітніми закладами для колег з Луцька.

Наш кор.  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%