ЯрФест-2021

ЯрФест-2021

13 травня у Волинському національному університеті імені Лесі Українки відбувся Ярмарок Фестивалю науки. Проведення ЯрФесту в університеті вже стало доброю традицією. Захід проходить п’ятий рік поспіль, а отже – відзначає свій перший ювілей.

Фаховий коледж технологій, бізнесу та права, як структурний підрозділ вишу, традиційно бере активну участь в організації та проведенні фестивалю.
На початку дійства учасників та гостей заходу привітали ректор Анатолій Цьось, заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк, начальник управління освіти і науки Волинської ОДА Людмила Плахотна, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Лариса Засєкіна та проректор з наукової роботи Волинської православної богословської академії, прот. Владислав Фульме.
Під бурхливі оплески присутніх Анатолій Цьось вручив подяки від університету студентам та викладачам за особистий внесок у розвиток науки та активну підготовку до проведення ЯрФесту. Серед нагороджених і майстер виробничого навчання циклової комісії харчових технологій та готельно-ресторанної справи ФКТБП Алла Шабрило.У наметі ж коледжу наочно ілюструвалося мистецтво карвінгу. Студенти охоче демонстрували як зі звичних овочів та фруктів можна створити справжні художні витвори. Такі композиції не просто красиві, а ще й смачні та корисні для здоров’я.
Загалом під час заходу працювали 18 майданчиків, де кожен охочий зміг знайти для себе щось нове та цікаве, узяти участь у будь-якому з майстер-класів, різноманітних видах артпрактики, конкурсах тощо. Учасникам і гостям ЯрФесту була представлена цікава та різноманітна програма факультету культури і мистецтв. 

Дар’я ОНІМОВА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%