Тиждень самопізнання

Тиждень самопізнання

Цікавою практикою освітнього процесу в Фаховому коледжі є організація та проведення тижнів циклових комісій. Це період, коли студенти виходять за межі навчальної програми, розкриваючи ширші грані певної з наук.

Тиждень психології – це завжди свято, марафон спілкування, яскраві події та емоції. Це час, коли кожен може змотивувати себе пізнати світ власної особистості та інших людей.
Як завжди, надійними помічниками у будь-якому пізнанні виступають книги. Тож у читальній залі бібліотеки в рамках Тижня психології було розгорнуто книжкову виставку «Посміхнися світу і він посміхніться тобі».
На ній презентувалася навчальна й науково-популярна література з психології та саморозвитку, досягнення успіху в кар’єрі та особистому житті, побудови якісних взаємин і конструктивного спілкування. Кожна книга виставки – дорогоцінне зерно мудрості, що відкриває таємниці людської свідомості та підсвідомості.
Крім того, у рамках тижня психології студенти фахового коледжу організували флешмоб у соцмережах під назвою «Поділися гарним настроєм».
Усі бажаючі могли взяти участь у марафоні посмішок. Студенти не лише публікували свої світлини, а й доповнювали їх власними віршами чи креативними наліпками.
11 травня психолог фахового коледжу Наталія Веремійчик провела виховну годину для студентів групи Б-21 на тему: «Темперамент. Пізнай себе»
Учасники заходу мали можливість ознайомитися із типами темпераменту завдяки перегляду запропонованого під час виховної години відео та пройти тестування на визначення власного темпераменту, щоб краще пізнати себе. Адже знаючи свої сильні та слабкі сторони – простіше керувати емоціями, що у свою чергу полегшить шлях до успіху. 
На наступний день, 12 травня, психолог поспілкувалася зі студентами ТК-11 щодо виникнення та урегулювання конфліктних ситуацій. Життя в суспільстві передбачає постійне спілкування з великою кількістю індивідів, чиї бачення та принципи можуть значно відрізнятися від ваших. Через це й виникають конфлікти, які можуть потягнути за собою серйозні фізіологічні та психологічні проблеми. Вміння справлятися з власними емоціями, аналізувати ситуацію та йти на компроміси дозволяє мінімізувати негативний вплив від конфліктних ситуацій.
Аби краще зрозуміти природу конфлікту, його наслідки та методи врегулювання, студенти переглянули навчально-анімаційний фільм «Медіація – крок до порозуміння» та мультиплікаційний фільм «Конфлікт». 
Крім того, студенти пройшли тестування: «Чи вмієте ви тримати себе в руках в конфліктній ситуації».
Проведення таких заходів не лише розширює кругозір молоді, вони дозволяють краще пізнати себе та оточуючий світ, спонукають рухатися далі на шляху до самопізнання, вчать аналізувати та робити висновки, що стане корисним не лише у подальшому професійному житті, а й на шляху до формування власної особистості.

Ольга КОНОНЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%