Our American friend

Our American friend

Англійську мову давно визнали мовою міжнародного значення. У сучасному світі її знання чи не знання значно впливає на розвиток кар’єри та рівень заробітку.

Тож, готуючи висококваліфікованих фахівців, Фаховий коледж технологій, бізнесу та права намагається створити усі умови для їхнього подальшого успішного професійного майбутнього. Саме тому до закладу часто приїжджають іноземні гості, які допомагають студентам подолати мовний бар’єр, перевірити свій рівень знань та дізнатися чимало цікавої та пізнавальної інформації про інші країни та їх культуру.
Американця Гарі Делору сміливо можна назвати близьким другом коледжу. Чоловік уже кілька років приїжджає на імпровізовані зустрічі зі студентами. Спілкування з іноземним гостем не завершується аудиторією, багато студентів продовжують з ним дружні відносини навіть після закінчення коледжу. 
Гарі Делора живе в США, місто Фенікс штат Арізона. Чоловік працює в аеропорту, повіряє технічні характеристики крилатих машин перед вильотом, а також тривалий час займається волонтерською діяльністю.
У свій час він допомагав адаптуватися іноземним студентам, тож завів чимало друзів у різних куточках світу, і ось уже декілька років подорожує різноманітними країнами, відгукуючись на запрошення давніх знайомих.
Знайомство Гарі з коледжем розпочалося кілька років тому. Перед своїм першим візитом він тривалий час спілкувався у соціальній мережі Фейсбук із викладачкою освітнього закладу Світланою Папко. Під час цих розмов і виникла ідея співпраці.
Гарі Делора дуже подобається наша культура, тож він пізнає її через спілкування з її носіями. У свою чергу,через звичайну розмову, американський гість налаштовує студентів на самореалізацію в житті, підказує як добитися успіху. Він навчає дітей через призму свого життєвого досвіду, і така взаємодія приносить задоволення обом сторонам.
Чоловік розповідає про те, з чим стикається у своєму житті: про безпеку подорожей, адже працює у цій сфері; про власні переживання та помилки: у свій час він захоплювався міцними напоями та наркотиками; про американський стиль життя.
Цього року спілкування відбулося напередодні Великодня,26-28 квітня, тож студенти обговорили відмінності його святкування в Україні та США.
Дружня атмосфера зустрічей з носіями іноземної мови допомагає зацікавити студентів у її вивченні, дозволяє перебороти мовний бар’єр та підвищити самооцінку студентів щодо рівня їхніх знань.
Це мотивує молодь до вивчення іноземної мови, адже демонструє перспективи та можливості побудови майбутньої кар’єри.
Окрім наукової, у таких зустрічах задіяна і психологічна складова. На прикладі чужого життєвого досвіду студенти вчаться аналізувати своє життя, робити правильний вибір. Такий вид взаємодії викликає у молоді більше довіри, вони відчувають, що їм не нав’язують певний тип поведінки, а лише показують можливі шляхи розвитку та їх наслідки.

Ольга КОНОНЧУК.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%