«Колосок» знань

«Колосок» знань

Студенти Фахового коледжу технологій, бізнесу та права беруть участь у різноманітних регіональних та державних конкурсах. Так, 14 травня в закладі відбувся Міжнародний інтерактивний конкурс природничих дисциплін «Колосок весна-2021».

 «Колосок» – Міжнародний інтерактивний природничий конкурс, який проводиться щороку в два етапи: осінній та весняний.
Хоча цей конкурс і вважається учнівським, у ньому можуть брати участь вищі навчальні заклади, які надають загальну повну середню освіту. Конкурсні питання складені таким чином, що перевіряють не лише фактичні знання з природничих дисциплін, але й логічність мислення. Тут не потрібно штудіювати фізичні формули чи хімічні рівняння, головне бути знайомим з основними законами фізики та таблицею Менделєєва. 
Виконуючи завдання, студенти проявили зацікавленість і уважність. Завдяки захоплюючим завданням, вони змогли продемонструвати свої знання та здібності з природничих дисциплін.
Найближчим часом будуть оголошені результати конкурсу. Ті, хто набрав понад 80% сумарної кількості балів нагороджується сертифікатом «Золотий колосок», ті, хто набрав 67% кількості балів з окремого блоку завдань – «Срібним», а всі, хто брав участь – дипломом учасника

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%