Світ моїх захоплень

Світ моїх захоплень

У кожної людини є те, що робить її життя яскравішим. Для когось це музика, для когось поезія, для когось спорт, а я не уявляю себе без футболу.

Ігри, схожі за основними принципами на сучасний футбол, існували в різних народів з давніх часів. Так, серед претендентів на головний прообраз футболу є стародавні китайці (чжу-чу), давні римляни та греки (гарпастум), а також середньовічні італійці (кальчо) та ацтеки. Проте нинішній футбол є прямим нащадком гри у м’яч в Британії. 
Футбол за встановленими правилами здобув популярність наприкінці XIX-го –  на початку XX-го століття. Завдяки британським морякам гра потрапила в численні портові міста світу, а звідти поширилася на територію країн Європи, Латинської Америки, Африки та Азії.
Я почав займатися футболом з 5 років у ДЮФШ «Волинь». Під час навчання проявив себе здібним учнем. За словами тренерів, вирізнявся своїми технічними якостями, наполегливістю та лідерськими здібностями. Тож неодноразово був призером як всеукраїнських, так і міжнародних змагань.
У сезоні 2016-2017 р. став кращим бомбардиром західної зони всеукраїнських змагань (17 голів у сезоні), чим допоміг своїй команді здобути п’яте місце серед більш, як 60 команд України.
Після завершення навчання у ДЮФШ, завдяки своїй наполегливій праці та успішним виступам на дитячому рівні, увійшов до юніорського складу Волині, та понад 2 роки проявляв свої найкращі здібності у молодіжній команді. Після вдалих виступів на юніорському рівні, звернув увагу тренерів основного складу «Волині» .
На сьогодні, я виступаю на професійному рівні, граючи у чемпіонаті Першої ліги України у складі ФК «ВОЛИНЬ».

Хамза ГАРСІЄВ, студент групи П-41.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%