Народжені перемагати

Народжені перемагати

Студенти Фахового коледжу технологій, бізнесу та права Волинського національного університету імені Лесі Українки завжди виступають активними учасниками різноманітних конкурсів та інтелектуальних заходів. Адже це прекрасна можливість не лише продемонструвати власні знання та вміння, але й отримати позитивні емоції та нові знайомства.

Так, 14 травня команда коледжу «Свідомі» у складі п’ятьох студентів першого курсу спеціальності «Право» під керівництвом голови циклової комісії правничих дисциплін Галини Кравчук, взяли участь у V Відкритому Західноукраїнському інтелектуальному турнірі «Natus vincere» (з лат. – «Народжений перемагати»).
Турнір проходив на базі юридичного факультету Західноукраїнського національного університету, в якому змагалося 50 команд з Львівщини, Тернопільщини, Рівненщини, Волині, Житомирщини. 
Робота проводилася у трьох секціях: правовій, міжнародного права та правоохоронної діяльності. Упродовж турніру для учасників та усіх охочих було проведено тематичні майстер-класи, ділові ігри за професійним спрямуванням, тренінги тощо.
Шлях до омріяного кубка пролягав через три етапи змагань. На першому етапі на учасників турніру чекала творча презентація проєктів з актуальних проблем правознавства, міжнародного права, або правоохоронної діяльності. Тут командам необхідно було висвітлити основне коло проблем та запропонувати шляхи їх розв’язання в межах теми.
У другому етапі брали участь команди, які набрали найбільшу кількість балів за результатами проведення першого етапу в межах роботи обраної секції.
Даний етап передбачав наступні конкурси: розминка (командам ставили 20 запитань закритого типу, які потребують однозначної відповіді: «так» або «ні») і дебати. Перед початком дебатів проводилося жеребкування для визначення нумерації команд. Дебати проводилися в групах по 3 команди, залежно від жеребкування. Під час одного раунду команди отримали завдання творчого характеру за запропонованою тематикою та здійснювали його презентацію-захист.
Дебати проводилися в три раунди. У кожному раунді за результатами жеребкування команда виступала в одній із трьох ролей: Доповідач, Опонент, Рецензент.
На третьому етапі на учасників конкурсу чекала інтелектуальна гра. Традиційно у цьому етапі взяли участь ті команди, які набрали найбільшу кількість балів за результатами попередніх змагань у межах роботи обраної секції. Цей етап змагань включав у себе три завдання: мозковий штурм –командам ставили 10 запитань, які потребували обґрунтованої відповіді. Запитання були у формі відеозвернення, з використанням «чорного ящика» та ін. Інтелектуальне рівняння та емпіричне завдання, що включало виконання командами практичного завдання із профілю секції.
Студентки коледжу: Ольга Хилько (капітан команди), Діана Хмілевська, Софія Сахнік, Софія Щегельська, Олександра Омелюк змагалися із дев’ятнадцятьма командами у секції правоохоронної діяльності.
У ході напруженої боротьби команда «Свідомі» виборола почесне третє місце та привезла до Луцька омріяний кубок.
Крім того, усім командам-учасницям було вручено цінні подарунки.

Дар’я ОНІМОВА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (582) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%