«Педагогічний ОСКАР – 2021»

«Педагогічний ОСКАР – 2021»

Викладачі Фахового коледжу не відстають від своїх студентів та беруть активну участь у різноманітних конкурсах та змаганнях. Таким чином вони не лише тримають себе у хорошій інтелектуальній формі, але й подають хороший приклад своїм підопічним.

Голова циклової комісії харчових технологій та готельно-ресторанної справи Тетяна Новосад зайняла ІІІ місце у конкурсі професійної майстерності педагогічних працівників закладів освіти «Педагогічний ОСКАР» у номінації Сучасний навчально-методичний посібник «Ресторанний сервіс та етикет» для студентів зі спеціальності «Харчові технології» та «Готельно-ресторанна справа».
Конкурс професійної майстерності педагогічних працівників закладів освіти «Педагогічний ОСКАР» проводиться щорічно на виконання Меморандуму про співпрацю Національної академії педагогічних наук України та Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти».
Конкурс проводиться з метою вивчення та поширення інноваційних педагогічних практик, створення необхідних умов для творчого розвитку педагогічних колективів закладів фахової передвищої освіти, підвищення ефективності організації й управління освітнім процесом та забезпечення якості підготовки фахівців, сприяння зростанню професійної майстерності педагогічних працівників.
Конкурс проходив у два етапи: відбірковий – у закладі освіти та заключний – у Державній установі «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти». 
На заключний етап конкурсу надійшло 1264 творчих конкурсних роботи у двох номінаціях із 153 закладів фахової передвищої освіти.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%