Архів. 16.06.2021 р.

Архів. 16.06.2021 р.


Про що повідомляли місцеві газети. Або були змушені замовчувати...


40 років тому

Зразковий єфрейтор

«Єфрейтор Віктор Тимченко зі своєю вівчаркою Байкалом служить на заставі імені Героя Радянського Союзу Васілія Пєтрова Червонопрапорного Західного прикордонного округу на Волині, котрою командує В. Золотухін. Разом із іншими товаришами по службі він зразково захищає священні рубежі СССР, а тому як один зі зразкових прикордонників першим піде в запас зі строкової військової служби. А завжди нагадуватиме йому про нелегку службу червона книжечка з портретом Лєніна на обкладинці: цими днями єфрейтора Віктора Тимченка прийняли кандидатом у члени КПСС».

(«Молодий ленінець», 1981 р.).


30 років тому

«У фойє, буфеті і навіть туалеті…»

«Парламент. Союзний договір. Одразу конфронтація, бо проект огидний, принизливий. Бандурка провокує. Павличко і Лук'яненко дають відповідь. Опоненти обмінюються ударами. Словесні дуелі продовжуються в перерві – у фойє, буфеті і навіть туалеті. А що на вулиці! Майдан запруджений людьми Всюди шеренги міліції, ЗМОПу, спецназу. Усі в бойовому спорядженні, щоб охолодити охочих стати суверенними. Хлопці-костоломи. Ця армада пожирає добрий шмат національного доходу».

(Андрій Бондарчук, «Хроніка волинського «камікадзе», 2012 р.).

На фото з архіву: частина волинських парламентарів (зліва направо) – Юрій Бабанський, Андрій Бондарчук, Павло Віцяк і Олександр Гудима.


20 років тому

Підморозило…

«Обласна комісія з надзвичайних ситуацій та техногенних катастроф продовжує прийом від великих сільгосппідприємств, фермерів та селян-одноосібників документи на відшкодування шкоди, заподіяно аномальною погодою. В останні дні травня в області як мінімум на площі 36 тис. га мороз значно пошкодив ярі зернові, цукрові буряки, особливо – бульбу картоплі. За попередніми підрахунками, збитки сягнули більше 5 млн грн (тільки великих господарств!). Ось такий «подарунок» при піднесла «небесна канцелярія».

(«Досвітня зоря», 2001 р.).


10 років тому

Туманний газопровід

«Ще в 2008 р. у с. Колодежі на Горохівщині урочисто відзначили довгождану газифікацію, адже до села проклали трубу довжиною 27 км. Але кооператив на чолі з місцевим батюшкою та високопосадовці «голубий вогник» запалили, а через рік УСБУ порушило кримінальну справу: виявляється, газопровід працівники ТзОВ «Волингазбуд» ще продовжували споруджувати! Найбільше постраждали прості селяни, які заплатили за газифікацію по 4,5 тис. грн з кожного двору, а ще й співробітники УКБ облдержадміністрації на чолі з Юрієм Куцом, які підписали документи про здачу об’єкта в експлуатацію, викликають на допити. Прокурор області Андрій Гіль зазначив, що насправді цю нитку газопроводу збудували ще в радянські часи, просто не було документації. А голова облради Анатолій Грицюк запевнив, ніби окремі роботи в 2008 р. таки проводилися, а їх хід контролював особисто заступник начальника УКБ Антон Кривицький…».

Підготував

Сергій ШРАМЧУК

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%