На окупантові шапка горить

На окупантові шапка горить

Духовний нащадок лівійського диктатора Муамара Каддафі – кремлівський небожитель Владімір Путін – продовжує залякувати Україну та цивілізований світ. Використовує старі як світ подвійні стандарти: жертву власної агресії намагається звинуватити в… агресивності!


Невдовзі – 22 червня – 80-річчя початку другого етапу Другої світової війни. У вересні 1939 р. тоталітарні режими Адольфа Гітлера та Йосіфа Сталіна спільною агресією проти Польщі розпочали першу серію кривавого побоїща, а в 1941 р. уже внаслідок зіткнення одного з другим продовжили трагедію планетарного масштабу. Втім, 2 вересня 1945 р. Антигітлерівська коаліція прийняла акт про капітуляцію Японії, і Друга світова війна офіційно завершилася. Хоча – і досі триває.

Бо Японія так і не підписала мирного договору ні з СССР, ні з його правонаступницею РФ. Чому? Бо вважає, що Москва незаконно окупувала кілька островів Південного Сахаліну.

Власне, ці територіальні проблеми Японією і Росією не обмежуються. Наприклад, у 1945 р. логічно, а зараз – сумнівно, до складу РСФСР включили споконвічні німецькі території Східної Прусії з центром у Кьоніґсберзі (Калінінграді). ФРН, звичайно, не вимагає від Кремля повернути справді свої споконвічні землі, а це – також один зі стимулів для Владіміра Путіна проводити агресію в суверенних країнах екс-СССР.

Силою зброї, грубо порушуючи міжнародне право, Москва окупувала Придністров'я  (Молдова), Абхазію і Південну Осетію (Грузія). У 2014 р. – український Крим і частину територій Донецької та Луганської обл. Тобто, поводиться на міжнародній арені як окупант.

І ось Владімір Путін заявляє, що у випадку, коли Україна спробує вступити в НАТО, то це стане загрозою для безпеки… Росії! Мовляв, у такому разі ракети з ядерною зброєю (яких у нас немає, бо по дурості віддали тій же ж Росії в обмін на гарантії безпеки!) на 7-10 хв. долетять із Харкова чи Дніпра до центральної частини РФ раніше, ніж у нинішній ситуації.

«Дід із бункера» і тут лукавить, бо ж відомо, що Москва перебуває під щільною захисною парасолькою Військ протиракетної оборони, і долетіти в лігво диктатора мало що зможе. Але наразі ми не сперечаємося з фахівцями про швидкість польоту ракет, а про те, що троянський кінь із Кремля подібними заявами намагається звинуватити жертву власної агресії в агресивності! З якого дива Україна повинна зважати на чергову кремлівську маячню, якщо Москва й не збирається виводити свої війська з Донбасу та Криму? В Конституції нашої держави чітко записано: «Суверенітет України поширюється на всю її територію. Україна є унітарною державою. Територія України в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною». І для захисту чи відновлення кордонів України з нашого боку та за сприяння союзників можливе застосування різних методів.

«Це для нас червона лінія чи ні?», – запитує Владімір Путін невідь у кого щодо міфічних ракет, які НАТО чи Україна ніби можуть колись скерувати у бік Москви.

 А окупація чужих територій самим Кремлем – це лінія якого кольору?

Правду кажуть: «На злодієві шапка горить». А сумна доля лівійського диктатора Муамара Каддафі свідчить, що може спалахнути не тільки вона…

Володимир ДАНИЛЮК.

На фото «Рідао Свобода»: бойові стрільби оборонних зенітно-ракетних комплексів С-300 ЗСУ (без ядерної зброї) на полігоні «Ягорлик».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%