Дощ не став перешкодою

Дощ не став перешкодою

Святкову атмосферу четвергового дня підсилюють звуки духового оркестру, веселі емоції горохівчан та їхніх гостей зашкалюють, звідусюди чути щасливий гамір дітвори, яка не дає перепочинку веселим гіркам, машинкам та імпровізованому потягу, для якого визначено чіткий маршрут.

 Кожна локація цікава і вимагає до себе уваги. Центральна площа заповнена святковим людом, який сьогодні лікує з Дня народження міста. У прагнені охопити та побачити все направляємося на стадіон, де ще одна святкова локація –футбольна. Споглядаємо за поєдинком двох суперників, кожен з яких намагається більше володіти м’ячем. Нашому фотокореспондентові Віктору Райову вдається спіймати момент, коли кругла куля затріпотіла у сітці воріт. Життєвий парадокс: один її пропустив, інший – впіймав… в об’єктив фотоапарата. Розпач першого і тріумф другого. Ось тобі наяву чорна та біла смуга. 
– Сьогодні з нагоди Дня міста з ініціативи міського голови, голови асоціації футболу Горохівщини  проводимо відкритий турнір з цього виду спорту, – повідомляє нам завідувач сектору молоді та спорту територіальної громади Оксана Лавренюк. – Заявки отримали від восьми команд. Вони розділені на дві групи і грають між собою за колом. Є також команди з Луцька та Радехова, а також Берестечківської та Мар’янівської територіальних громад.  
 – За яким принципом визначите переможця?
– Принцип простий, – приходить на допомогу Оксані Всеволодівній головний суддя змагань Леонід Прик. – Усі команди поділені на дві підгрупи. У кожній групі ігри відбуваються за круговою системою. Усі команди зіграють між собою. Хто займе в групах перші місця, то змагатимуться між собою за перше-друге місце, ті, що матимуть другі місця, поборяться за третє-четверте місце.
 – Які ж призи чекають на сьогоднішніх переможців цього традиційного турніру?  
– Команди, зрозуміло, будуть нагороджені  кубками, а гравці медалями, – мовить Леонід Олександрович. – Це традиційний щорічний турнір, на який запрошуються команди віком гравців 35 плюс. 
Додамо, гра тих команд, за якими нам вдалося поспостерігати була запеклою, азартною та видовищною. Навіть рясний червневий дощ, що змочив не тільки поле, а й гравців, не пригасив ентузіазму до перемоги.  Спортсмени викладалися за максимумом. Багатьох з них нечисленні глядачі нагороджували щирими оплесками. Футбол був справжнім і став ще однією окрасою святкового дня у Горохові.
Відкритий турнір з футболу серед ветеранів 35 і старші з нагоди Дня міста Горохова  приніс такі результати. Турнір проходив на міському стадіоні «Колос» 10 червня 2021 року. У змаганнях взяли участь 8 команд: «Міщани» (Горохів), СК «Вільхівка» (Радехів), «Ветерани – Кристал» (Мар’янівка), «Політехніка – Ветеран» (Луцьк), «Стир» (Берестечко), ФК «Пірванче – Луга», «Лобачівка – Новостав – Смолява».
За 3 – 4 місце позмагалися команди «Міщани» Горохів та «Політехніка – Ветеран» Луцьк. Горохівчани перемогли з рахунком 1:0. 
За 1 – 2 місце змагалися командами «Стир» (Берестечко) та команда  Радехова.  При нульовій нічиїй радеховці перемогли за пенальтами: 2:3. Тож на першій сходинці п’єдесталу СК «Вільхівка», на другій – «Стир» (Берестечко), горохівські «Міщани» бронзові призери.
 Кращим нападником турніру став  гравець команди «Політехніка – Ветеран» (Луцьк) Роман Юлдашин; захисником  - Валерій Климків, гравець команди «Міщани» (Горохів); гравцем - Анатолій Романовський, «Стир» (Берестечко); голкіпером - Віталій Липовський,  ФК «Пірванче – Луга».
Міський голова Віктор Годик та його заступник Олексій Гайдук нагородили переможців грамотами, медалями та кубками.

Володимир ПРИХОДЬКО.

Фото Віктора РАЙОВА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%