«За особливий героїзм...»

«За особливий героїзм...»

Полеглого під час виконання бойового завдання у зоні ООС лучанина Сергія Сулиму посмертно нагородили орденом Богдана Хмельницького. Документи та нагороду вручив Луцький міський голова Ігор Поліщук.

Розпочинаючи пленарне засідання 13-ї сесії, 23 червня ц. р. міський голова Ігор Поліщук вручив посмертну нагороду, яку присвоєно сержантові 10 Окремої гірсько-штурмової бригади, лучанинові Сергію Сулимі… Його життя обірвалося 3 квітня ц. р. у зоні проведення АТО/ООС: ворог підступно замаскував на підконтрольній українському війську прифронтовій території в районі селища Шуми на Донеччині мінно-вибухові пристрої, на одному з яких і підірвався героїчний сержант…
Після прощання з побратимом на Донбасі, військовослужбовці 10 ОГШБр доставили тіло Сергія Сулими в рідний м. Луцьк. Духовенство Луцького Свято-Троїцького кафедрального собору Православної Церкви України провело велелюдну панахиду. Потім на Театральному майдані відбулося громадянське пошанування бійця.
Як поінформував присутніх луцький міський голова, Указом Президента України Володимира Зеленського від 7 квітня 2021 р. «Про відзначення державними нагороди України» за особливу мужність орденом Богдана Хмельницького ІІІ ст. посмертно нагородили й сержанта Сергія Сулиму.
«Сергій Олексійович протягом 2015-2016 рр. проходив військову службу у Збройних силах України за мобілізацією. У жовтні 2020 р. підписав контракт на проходження військової служби у складі гірсько-штурмової роти військової частини А3892», – зазначив Ігор Поліщук.
Орден вручили мамі Героя – Галині Марценюк. Пам’ять безстрашного захисника України вшанували хвилиною мовчання. Останній спочинок полеглий Герой знайшов на Алеї почесних поховань міського кладовища у с. Гаразджа Луцького р-ну.

Сергій ШРАМЧУК.

На фото Романа УСТИМЧУКА та відділу інформаційної роботи Луцької міської ради: під час прощання з полеглим Сергієм Сулимою; Ігор Поліщук вручає мамі Героя Галині Марцинюк орден і посвідчення до нього; орденські атрибути нагородженого посмертно…

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (595) - 86.4%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%