Правильний шлях

Правильний шлях

Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Генриком Літвіном та Генеральним консулом Республіки Польща у Луцьку Беатою Бживчи.
Сторони обговорили питання поглиблення співробітництва Волинської області та Республіки Польща, а також суспільно-політичну та економічну ситуацію в Україні та Волині зокрема.
Володимир Гунчик насамперед відзначив, що сусідня країна Польща завжди підтримувала Україну, а особливо це відчуває наша держава сьогодні у непростий для неї час: «І прикордонна Волинська область – готова до подальшої спів-праці».
Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Польща в Україні висловив чітку позицію: «Україна стала на правильну дорогу, а це – багато вартує. Сьогодні – складна ситуація, але переконаний, що українська держава прямує до успіху та щасливого майбутнього. А Польща завжди підтримуватиме Україну». Генрик Літвін також підкреслив: «Європейський Союз підтримує Україну, яка сьогодні захищає свою незалежність. Загрозою для України є політика Росії, а політична допомога, яку надає Європейський Союз та США, відіграє важливу роль, і це треба цінувати».
Голова облдержадміністрації висловив слова вдячності польській стороні та зазначив: «Президент і уряд України концентрують сьогодні максимальні зусилля для того, щоб цю війну завершити до зими. Глава держави підписав зміни до Держбюджету, і на потреби армії виділили 11 мільярдів гривень».
Володимир Гунчик поінформував Генрика Літвіна про хід на Волині третьої хвилі часткової мобілізації, яку проводять нині відповідно до Указу Президента. Крім того, сьогодні в області, у непростий для держави час, докладається максимум зусиль для наповнення бюджетів усіх рівнів, втримання економічних показників, збору врожаїв.
«Україна не може розраховувати лише на кошти, які приходять з-за кордону. Рано чи пізно їх потрібно повертати, тому ми повинні думати як про оборону нашої держави, так і про те, щоб економіка працювала. А також допомагати сім’ям тих, хто перебуває в зоні бойових дій, хто поранений, чи родині, де є загиблі», – зазначив Володимир Гунчик.
Окремо йшлося про поглиблення співпраці прикордонних регіонів України та Польщі, зокрема розвитку прикордонної та туристичної інфраструктури, реалізації спільних культурно-освітніх проектів, залучення інвестицій.
Польські дипломати висловили свою підтримку голові облдержадміністрації та підкреслили, що Республіка Польща активно підтримує євроінтеграцію України і готова до поглиблення співпраці.
Прес-служба облдержадміністрації.
На фото Світлани ДУМСЬКОЇ: Генрик Літвін під час свядкування у Луцьку Дня незалежності Республіки Польша.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%