Жителям Володимира-Волинського нагадали правила відпочинку у рекреаційних зонах

Жителям Володимира-Волинського нагадали правила відпочинку у рекреаційних зонах

Муніципальна варта Володимира-Волинського закликає жителів громади дотримуватись правил відпочинку у рекреаційних зонах громади. 

Про це йдеться на сайті Володимир-Волинської міської ради.

Муніципали нагадують, що рекреаційні зони вільні від куріння і вживання алкогольних напоїв. У зонах відпочинку потрібно прибирати за собою сміття і залишати територію у задовільному стані, придатному для подальшого користування.
 
На територію рекреаційних зон (крім доріг загального користування) заборонено в’їжджати на особистих транспортних засобах (в т.ч. мотоциклах, мопедах тощо).
 
У рекреаційних зонах — облаштованих парках, скверах, та міській набережній, заборонено розпалювати багаття та встановлювати за межами мангальної зони особисті мангали, грилі, барбекю та інші подібні переносні установки для приготування страв.
 
Привчайте себе до цивілізованої поведінки та відпочинку в громадських місцях! Памятайте, що штрафні санкції за дані правопорушення складають від 340 грн. до 1360 грн.
 
Втім, правоохоронні органи не можуть бути всюди одночасно, і знати абсолютно про все. Свідомість і небайдужість громадян, які готові взаємодіяти з правоохоронними органами і службами, повідомляючи про виявлені правопорушення, та подальше оперативне реагування на них — запорука порядку й безпеки в громаді.

Анна АРТЮХ.
Фото ілюстративне.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (407) - 87.2%
Пізно (15) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 4.3%
Мені байдуже (16) - 3.4%