«РОНДО» в голобах

«РОНДО» в голобах

У Голобах на Ковельщині цими днями завершено капітальний ремонт дорожнього покриття на одній із вулиць селища, а також в його межах на трасі Луцьк-Ковель створюють нову транспортну розв’язку.

У Голобській громаді повідомили, що цими днями на вул. Мартинюка поклали новий асфальт. Роботи було виконано за рахунок коштів субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Загальна вартість реалізованого проєкту – 1 млн 499 тис. 998 грн.
Відтак, в славному селищі на одну облаштовану вулицю з твердим покриттям стало більше, хоча роботи в сфері покращення дорожньої інфраструктури тут триватимуть.
Також у смт Голоби Ковельського р-ну триває капітальна реконструкція важливої транспортної магістралі державного значення М-19, яка веде від м. Луцька до м. Ковеля. 
Наразі на цьому відрізку дорожники з не волинської фірми «Автомагістраль-Південь» після  вкладання основи з обробленої цементом щебенево-піщаної суміші взялися за тришарове асфальтне покриття. Причому, на ключовому перехресті селища облаштували нову розв’язку у вигляді кільця з круговим рухом. Такого «рондо», котрі зазвичай будують у сусідній Польщі, щоб спонукати водіїв до зменшення швидкості.Автомагістраль М-19 (Доманево (на м. Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м. Бухарест).– одна із  ключових доріг Волинської обл. Тож відновлюють дорогу державного значення в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Якість робіт наразі не викликає нарікань, але суттєва обставина участі в масштабному проєкті фірм не волинського походження за наявності достатньої кількості місцевих дорожників із досвідом проведення подібних робіт викликає суттєве занепокоєння.

Світлана КОМА.

На фото Голобської ОТГ і авторки: новий асфальт на вул. Мартинюка; у селищі завершують будівництво кільця на ключовому перехресті траси Луцьк – Ковель.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%