Чорнобильці завітали до академії

Чорнобильці завітали до академії

Голови Волинського обласного осередку Всеукраїнської чорнобильської спілки інвалідів МВС України Анатолій Лучко та відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль Україна» Федір Рузак завітали до Академії рекреаційних технологій і права, щоб взяти участь в урочистостях з нагоди вручення дипломів випускникам.

Цієї весни учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС підписали договір про співпрацю та взаємодію з цим вищим навчальним закладом Волині. 
– Ми зустрілися з ректором академії Людмилою Леонідівною Стасюк та професором академії, депутатом облради Романом Петровичом Карп’юком, – розповідає Анатолій Лучко. – Разом взяли участь в урочистостях. Цьогоріч 167 студентів цього вишу отримали дипломи бакалаврів, у тому числі 17 – з відзнакою.
Анатолій Петрович акцентує, що виш успішно розвивається і завдяки подвигу чорнобильців, які ліквідували аварію і зуміли справитися з її негативними наслідками.
– Було радісно бачити світлі обличчя викладачів та випускників академії, – мовить ветеран-спілчанин. – У життя йде хороша когорта фахівців, відданих Україні і своєму народові.
Разом із представниками Волинського обласного еколого- натуралістичного центру Волинської обласної ради, викладачами та студентами академії чорнобильці також взяли участь у закладені алеї з павловнії. Саджанці цих унікальних швидкоростучих екзотичних для Волині деревець подаровала навчальному закладу директорка Волинського ОЕНЦ, заслужений працівник освіти України Валентна Остапчук.
Під час цього заходу йшлося також про поглиблення співпраці вишу та громадських чорнобильських організацій.

Олена ФУРІВ.
На фото: чорнобильці з викладачами та випускниками вишу. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (543) - 87.9%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%