ВИПУСК-2021

ВИПУСК-2021

24-25 червня у Фаховому коледжі технологій, бізнесу та права відбулися урочисті академії з нагоди вручення дипломів випускникам 2021 р. Довгоочікувані документи про освіту отримали 287 випускників.

На початку урочистостей з вітальними словами до винуватців свята звернувся ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось:
«Я щиро вітаю вас із випускним, щиро вітаю вас з тим, що ви закінчили насправді найкращий коледж, який може лише існувати. Ви отримали гарну, добру освіту і можете як працювати в своїй галузі, так і навчатися далі. Але пам’ятайте, наше життя залежить тільки від нас. Хочеш бути щасливим – будь ним. Тому варто згадати великого Мономаха, який писав: «Лінощі – усьому лихому мати, що людина вміє – те забуває, а чого не вміє – того ніколи не навчиться. Тому не лінуйтеся, будьте активними. Життя зараз любить активних, креативних людей, людей, які люблять свою роботу і ставляться до неї дуже відповідально. Бажаю вам гарного шляху, будьте щасливі».
Від усього викладацького складу та керівників груп випускників привітали Дарія Жукова та Наталія Веремійчик.
«Так швидко промайнули роки навчання, і ось – сьогодні випускний. Позаду лекції, практичні, семінари, попереду – доросле життя. У фаховому коледжі вам надали всі необхідні знання та навички. Тепер у вас є можливість їх примножити і реалізувати. Від сьогодні кожен з вас піде власним шляхом, кожному доведеться самостійно шукати відповіді на безліч запитань Але пам’ятайте, ви самі творці своєї долі. Все можливо, головне правильно ставити мету і впевнено до неї йти. Бажаю щоб доля була прихильною до вас, нехай вона дарує вам міцне здоров’я, вірних друзів, удачі, і, звичайно, щоб у вас завжди були гарні ідеї і перспективні горизонти», – звернулася до випускників Дарія Володимирівна.
«Бажаю вам, щоб підґрунтям вашого щасливого життя та професійної діяльності було добро, ваші щирі починання, серця сповнені любові, натхненна думка та щирі почуття. Нехай ваш життєвий шлях буде сповнений новими злетами і великими досягненнями. Не сумуйте, що цей період завершився, посміхніться тому, що це було у вашому житті», – приєдналася Наталія Іванівна.
Не менш хвилюючим цей момент є й для батьків. Ще вчора їхні діти були студентами, а вже сьогодні отримують путівку в доросле професійне життя. Зі словами настанови та вдячності від усіх батьків до присутніх звернувся тато Василь Главічка:
«Дозвольте мені від імені батьків привітати вас всіх з цим святом. Діти бажаю вам понести у життя все те, що ви тут почули, що ви тут здобули і чого ви тут навчилися. Ви маєте з чим іти, у вас за плечима вже є певний багаж знань, які дали вам ваші викладачі і, нехай ці знання допоможуть вам іти успішно по життю на благо ваше, і на благо нашої України. 
Шановні викладачі, дякую вам за вашу сумлінну жертовну працю заради наших дітей. Усі ці роки ви ставились до них як до рідних. Я дякую вам за це і бажаю вам випустити ще не одну когорту молодих і красивих талантів».
Винуватці ж свята подякували рідному закладу освіти за незабутній час, проведений в його стінах, отримані знання та невпинну турботу:
«Вельмишановні викладачі та всі працівники, що доклали руку до нашого навчання, від душі говоримо вам спасибі, за те що ви є. За те, що ніколи не шкодували своїх сил, емоцій, часу і турботи. Бажаємо вам міцного здоров’я, довгих років успішного викладання, невичерпного оптимізму та ентузіазму, щастя в житті і добрих чудес на шляху»...
«Тут ми отримали знання, засвоїли життєві уроки, знайшли найкращих друзів. Тож сьогодні хочеться подякувати дирекції нашого коледжу за надану нам можливість навчатися в одному з найкращих освітніх закладів, за постійну невтомну працю і професіоналізм. Дякуємо нашим викладачам за те, що давали нам знання не шкодуючи ні сил, ні часу. Ви стали нам добрими друзями і мудрими наставниками і, ми ніколи вас не забудемо»…
«Фаховий коледж дав нам навіть більше ніж заплановано програмою, незабутні моменти, веселі перерви, цікаві історії від викладачів, друзів, на яких можна покластися, можливо, комусь навіть другу половинку. За цю прекрасну коледжанську атмосферу я хочу подякувати усім викладачам, дирекції коледжу, обслуговуючому персоналу, які всі разом тримають цей заклад на такому високому рівні»…
«Фаховий коледж технологій бізнесу та права став для нас стартом та вказав шлях у майбутнє. Саме сьогодні єдина для всіх випускників коледжу стежина, якою ми йшли упродовж кількох років навчання, розведе усіх в різні боки. Дорогі викладачі, дозвольте від усієї душі сказати вам спасибі за те, що вклали в нас чимало знань та старань, за те, що ніколи не шкодували своїх сил, емоцій, турботи. Ви справжні фанати своєї справи і саме в таких людей варто навчатися. Дякуємо за наше виховання і освіту. І нехай успіх ваших випускників буде вашою нагородою за терпіння, підтримку і турботу». 
Перед найочікуванішим моментом – врученням дипломів, до випускників звернувся очільник закладу – директор фахового коледжу Станіслав Щеблюк:
«Роки промайнули як дні. За цей час всяке бувало: і випробування, і вдячність, і радість. І це надовго залишиться у вашій пам’яті. А сьогодні ви не просто отримаєте диплом, ви отримали відповідні знання, і це найцінніше, хоча, ви ще й не зовсім це розумієте. Після сьогоднішнього дня ви підете у велике життя. Життя, де вас не буде зустрічати на вході Леся Миколаївна, чи черговий викладач, де за вами не буде ходити і нагадувати, що треба здати математику Руслана Миколаївна, не будуть дзвонити вашим батькам, що ви запізнилися. Тобто, час підказок, час допомоги і підтримки, хоч і не всі це розуміли, пройшов. Ви йдете у свідоме і незвідане життя. Ми намагалися з вас зробити не просто професіоналів вашої справи, а хороших людей. Людей, які б шанували інших, які б вміли долати будь-які випробування. У вас таких випробувань в житті буде безліч, я б хотів, щоб їх було якомога менше, але вони будуть. Тому пам’ятайте, що всі проблеми ви повинні вирішувати самі, добре, якщо вам допомагатимуть, але відповідальність лежатиме на вас. А для цього потрібна концентрація волі, знань, вмінь і бажань. Тож бажаю міцного здоров’я, впевнено йти по життю і досягати своїх вершин, і хай в цьому вам допомагає Господь».
Також директор нагадав, що можна продовжити навчання у фаховому коледжі на бакалавраті і він радий бачитиме усіх знову.
А далі вручення дипломів, спільні знімки на згадку та прощальний вальс, як останній акорд коледжанської історії, принаймні такої, якою вона була до цього.

Ольга КОНОНЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%