Почесна місія

Почесна місія

З нагоди професійного свята в Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації відзначили кращих працівників галузі.

Традиційно літо для волинських екологів розпочинається з професійного свята, а продовжується такими ж ритмічними професійними буднями. Україна, як і увесь світ, 5 червня відзначала Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Цей день вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря і щорічно святкується в більш ніж 100 країнах світу.
Всесвітній день охорони навколишнього середовища був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН 15 грудня 1972 р., а з того часу його щороку відзначають на всій планеті. Різноманітні заходи кожного року саме в цей день допомагають привернути увагу суспільства до проблем довкілля і підкреслюють гостру необхідність у зміні ставлення людини до раціонального використання та відтворення природних ресурсів.
Щороку він відзначається по-різному, у тому числі – вуличними мітингами, парадами велосипедистів, «зеленими» концертами, конкурсами творів і плакатів у школах, висаджуванням дерев, кампаніями з утилізації відходів і прибиранням територій, а також безліччю інших способів. Зрозуміло, що особливо торік, а певною мірою і зараз, урочистості довелося скоригувати через поширення Covid-19. Та, в будь-якому випадку, цей день є прекрасною нагодою зробити хоча б один крок до покращення стану довкілля.
В такій атмосфері урочисті збори  з нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища і розпочав начальник Управління екології та природних ресурсів Валентин Кухарик, який привітав присутніх зі професійним святом та акцентував увагу на тому, що це вкрай важлива робота, адже сьогодні саме від неї залежать, здебільшого, умови та стан навколишнього природного середовища та екології, а, отже, й рівень комфортно-екологічного життя лучан і мешканців регіону. 
Опісля відбулося урочисте вручення нагород із нагоди професійного свята. Зокрема, за вагомий особистий внесок у стабілізацію і покращення природоохоронного стану довкілля  області, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища нагороджено Почесною грамотою Волинської обласної державної адміністрації двох працівників управління:
Романюк Інну Сергіївну – головну спеціалістку відділу оцінки впливу на довкілля та стратегічної екологічної оцінки, та Павлюк Анну Сергіївну – головну спеціалістку відділу регулювання природокористування, погоджувальної діяльності та моніторингу довкілля.
Користуючись нагодою, Валентин Кухарик та працівники очолюваного Валентином Івановичем управління всім колегам-екологам побажали миру, злагоди, успіхів, задоволення й натхнення у такій важливій і корисній повсякденній роботі! А її результати засвідчують, що фактично кожен зі співробітників із повним правом заслуговує на найвищу оцінку результатів діяльності.

Наш кор.

На фото: під час урочистостей із нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (543) - 87.9%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%