Новий командир загону

Новий командир загону

Голова облради Григорій Недопад та голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко провели робочі зустрічі з керівником Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, генерал-майором Віктором Бабюком та новим очільником 6 Волинського прикордонного загону Сергієм Лозінським.

Віктор Бабюк офіційно представив голові облради полковника Сергія Лозінського, який замінив попереднього командира – полковника Олега Вовка. Раніше він обіймав посаду першого заступника начальника загону – начальника штабу 1 Донецького прикордонного загону зі штабом у м. Маріуполі. Офіцерську службу проходив у органах і підрозділах Східного, Північного, Західного та Донецько-Луганського регіональних управлінь.
Григорій Недопад висловив сподівання на якісну спільну роботу та зазначив, що керівництво та депутати облради сприятимуть та співпрацюватимуть із прикордонниками.
Результат кадрових змін у прикордонному загоні не забарився. Буквально за кілька днів на МАПП «Ягодин-Дорохуск» виявили величезну партію сигарет, запакованих в дерев’яні конструкції кабельних котушок. Тільки за 1 день демонтажу виявлено вже понад 75 тис. пачок контрабандних сигарет, які намагалися доставити в Польщу.
Що кадрові зміни потрібно було проводити негайно, засвідчив і свіжий випадок виявлення польськими прикордонниками мотодельтаплана з контрабандними тютюновими виробами біля м. Холм Люблінського воєводства РП. Піднявся в повітря він із території Волині, але приземлення було аварійним. Тож співробітники Надбужанського відділу Прикордонної варти РП затримали 41-річного громадянина України та 2 тис. пачок сигарет на суму 30 тис. польських злотих.

Ольга ДАНИЛЮК.

На фото пресслужби ДПСУ та пресслужби Надбужанського відділу Прикордонної варти РП: полковник Сергій Лозінський; «волинський» мотодельтаплан після аварійного приземлення біля польського м. Холм ; у цих кабельних котушках виявили в МАПП «Ягодин-Дорохуск» контрабандні сигарети.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%