Поїздка на ЧАЕС

Поїздка на ЧАЕС

10-11 липня 2021 р. з ініціативи Г0 «Союз інвалідів Чорнобиля Волині», ГО «Союз інвалідів Чорнобиля м. Луцька», Луцької міської ради була організована поїздка для учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та потерпілих волинян від цієї катастрофи до м. Прип’ять та м. Чорнобиль. Відвідали волиняни й атомну станцію, де працювали ліквідатори, рятуючи Україну та весь світ від неминучої біди.

Поїздка-екскурсія нагадала про події героїчної битви за життя, про друзів, які були поряд... Серед членів делегації був і ліквідатор аварії, член НСПУ та НСЖУ Юрій Зелюк, який у ті перші трагічні дні піднімався на поруйнований дах реактора 4 блоку, щоб очистити його від радіаційних уламків. 
Волинські ліквідатори засвітили лампадки біля пам’ятних знаків та зробили світлини. Незабутні враження отримали діти ліквідаторів, побачивши, до яких тяжких екологічних наслідків може привести недбале відношення до технічного прогресу і, зокрема, технологій атомної енергетики. 
Поїздка-екскурсія дозволила не лише доторкнутись до трагічних миттєвостей катастрофи, але й зустрітись із президентом ВГОІ «Союз Чорнобиль України» Михайлом Хрущенком. Він проінформував про нові положення законів для чорнобильців, стан роботи із соціального захисту ліквідаторів та їх пенсійного забезпечення, відшкодування коштів за операції. А подорожуючи рядом областей України (Волинської, Рівненської, Житомирської, Київської) побачили, яка красива наша країна. І її потрібно берегти!

Ростислав КУХТЕЙ, голова ГО «Союз інвалідів Чорнобиля Волині».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (476) - 88.6%
Пізно (15) - 2.8%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%