Матріархат по-російськи

Матріархат по-російськи

Духовне виродження в країні-агресорці починається в Кремлі, а завершується навіть не на звичайній кухні посеред домогосподарок. Це підтверджує випадок, який стався з мережею ресторанів здорової веганської їжі «ВкусВилле».

Спочатку вона розмістили рекламний блок із розповіддю про щасливий побут жіночої ЛГБТ-родини. А потім – видалила з загального доступу, остерігаючись репресій державної машини.
То що ж крамольного було написано в невеличкій публікації «Повний матріархат», яка спочатку була доступною всім, а тепер залишилися тільки в архівах експертів?
Ось ключові моменти.
«Міла:
– Всім вітання! Мене звати Міла. У нас велика і дуже дружна сім’я. Юма – моя мама, наш патріарх. Аліна – моя сестра. А Ксюша – її наречена. Вони заручилися буквально кілька тижнів тому. Ми всі вeганки. Крім цього, ми сортуємо сміття, їздимо в пункти його збору і здаємо буквально все – від касових чеків до стрічечок від тортів. Ми підтримуємо саме етичне веганство. Але не через питання здоров’я, а тому, що співпереживаємо природі та тваринам. А ще ми всі активістки в галузі захисту прав людини. Я працюю в сфері онлайн-лікування. Мама психологиня. А Аліна та Ксюша – педагоги (Аліна працює з дітьми з аутизмом).
Аліна: 
– На кухні я головна. Дуже полюбляю засвоювати різні нові веганські рецепти… Всі обожнюють мій веганський борщ. Я його готую за рецептом моєї бабусі...
Міла: 
– В нашому домі (точніше, в двох квартирах у сусідніх будинках) постійно ще хтось живе: наші друзі, пари, поліаморні брати та сестри, а ще дві собаки і два жирненьких коти… Разом всі збираємося, як правило, ввечері. Наша кухня – як кают-компанія, там навіть диван є. І розмовляємо постійно: обговорюємо проблеми фемінізму, веганські страви та актуальні новини.  
Юма: 
– Я дуже рада, що я такий матріарх великої сім’ї. Це була моя ідея з дитинства, років із десяти. Мені завжди не подобалося, що люди часто злі один щодо іншого. І ось я хотіла це змінити власними силами та з допомогою своїх дітей. Хотіла народити п’ятьох, але зараз реально наша родина ще більша. В ній ті люди, які захищають поле, створене нами самими. Це поле безпеки, спокою і прийняття. Адже не в усіх є можливість бути зрозумілими для своїх рідних та близьких… Часто в нас зупиняються пожити ті, хто зазнав тимчасових труднощів. Ми жартуємо, що в нас такий собі міні-шелтер, міні-сховище, де можна почуватися, як удома. Сюди може прийти людина, яка поділяє наші погляди, і піти, коли їй буде потрібно.
Міла: 
– А для мені сім’я – це ще й те, коли тебе хтось постійно пригортає. От ми й постійно пригортаємося одна до одної»…
Ось такий фрагмент серед інших рекламних текстів спочатку розповсюдила служба реклами мережі «ВкусВилле», а потім видалила назавжди. Але правду ж кажуть: що написано пером…

Світлана КОМА.

На фото пресслужби Мережі «ВкусВилле»: зображення прихильниць «повного матріархату» по-російськи, яких видалили з загального доступу, з підписами «Перший «ВкусВилле» – Онігрі з грибами»; «Улюблений продукт «Хумус»; «Юма, Міла, Аліна і Ксюша», хоча Юма і Міла помінялися місцями.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (579) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%