Майбутнє «Старого Луцька»

Майбутнє «Старого Луцька»

Баскетбольний клуб «Старий Луцьк-Університет» системно працює над розвитком та прогресом у всіх ключових напрямках. Серед них – робота з дітьми та молоддю: тренування, промоція, популяризація баскетболу. Це досить непроста ніша, адже прищепити дітям любов до спорту, мотивувати їх системно займатися і прогресувати – важке завдання, яке не всім під силу.

З початку літа на мультифункціональному майданчику неподалік центрального парку міста Луцька стартували тренування дітей, які проводить екс-гравець клубу, а нині тренер – Ілля Бедлінський. Заняття відбуваються двічі на день і коригуються в залежності від погодних умов. За словами тренера, покращувати свої баскетбольні вміння приходять близько 40-50 дітей віком від 8-ми років.

Для того, аби детальніше дізнатися про те, як зростає і розвивається майбутнє «Старого Луцька»,  клубна пресслужба відвідала тренування та поспілкувалася з Іллею Бедлінським.

«Чим більше ти знаходишся з м’ячем – тим краще ти ним володієш. У дітей своя атмосфера. Дехто прийшов сюди з друзями, хтось – знайшов їх тут. Вони отримують від цих занять задоволення, часто приходять раніше, щоб пограти і поспілкуватися, лишаються після занять, вдосконалюють майстерність. Інколи – бачу дітей тут навіть ввечері», - розповів тренер. 

Наш кор.

Фото пресслужби БК «Старий Луцьк-Університет». 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%