З Україною в серці

З Україною в серці

У міському історичному музеї Нововолинська діє виставка картин заслуженого художника України Василя Красьохи «Мальовнича Україна». Експонується 25 робіт митця 2020-2021 років.

На відкритті виставки були присутні місцеві майстри пензля та поціновувачі мистецтва, – повідомляють на сайті міста.

Директорка музею Ірина Костюк розповіла про життєвий та творчий шлях художника. Маневицький районоже по праву гордитися членом Національної Спілки художників України, уродженцем села Хряськ Василем Красьохою. Полісся, таке негучне, стримане, але до болю дороге художнику, постійно знаходить місце у його творчості.
Василь Красьоха закінчив республіканську художню школу імені Т.Г.Шевченка у Києві, а згодом і Київський художній інститут, де навчався у справжніх майстрів. Він у своїй творчості не зраджує реалістичному мистецтву, хоча воно у нього особливе і за технікою виконання, і за барвами, і за баченням художника того світу, який він відтворює у своїх полотнах.

Вже навіть назви робіт Василя Красьохи свідчать про його залюбленість у рідні краї, рідну землю, її природу у різні пори року, власне, все те близьке і дороге, що знаходить відгук у душі художника, а потім переливається у його картини. Це, зокрема, роботи «Село Хряськ», «Рідна сторона», «За селом», «Ранок на Поліссі», «Зелене жито», «Поліський мотив», «Поліські тумани», «Луг» та інші.

Роботи митцялишають щем у душі, повертають на рідні пороги, до близького і рідного, до зимового поля, затуманеного ранку над луками, до дороги, яка веде не просто у далину, а десь у вічність.

Василь Красьоха — дипломант Міжнародної програми «Мистецький Олімп», лауреат премії ім. Ярослава Лукавецького. Виставка картин діятиме до 29-го серпня.

Наш кор.

Фото з  сайту  Нововолинської міської ради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (591) - 87%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (23) - 3.4%