«Безпека людини – наша відповідальність»: у Шацьку відбувся захід для дітей-пільговиків

«Безпека людини – наша відповідальність»: у Шацьку відбувся захід для дітей-пільговиків

28 липня на стадіоні селища Шацьк провели соціальну благодійну акцію «Безпека дитини – наша відповідальність».


Про це повідомляє пресслужба Шацької селищної ради.


В рамках практичного семінару з дресирування службових собак, який триває на базі Шацького лісового коледжу, для дітей пільгових категорій Шацької громади була організована виставка цих тварин, проведені показові виступи з їх участю та цікава вікторина.

 

Професійні дресирувальники продемонстрували малечі, як проходять пошуки зброї чи наркотиків, а також як відбувається затримання злочинця.

 

Крім того, всі діти отримали в подарунок від «Дитячої місії» футболки, солодощі, а також безплатно пообідали в їдальні. Людмила Лонюк  вручила два дитячих автокрісла та одне крісло для годування батькам із трьох сімей Шацької громади (багатодітним і батькові з інвалідністю).

 

Долучилися до акції і працівники сектору поліцейської діяльності №2 (смт Шацьк), які провели з дітьми бесіди на тему дотримання правил дорожнього руху, відповідальності за їх порушення, продемонстрували їм навчальну зброю та інші спецзасоби, дозволили посидіти в службовому автомобілі.

 

Присутніх привітали Шацький селищний голова Сергій Карпук, директор Шацького лісового фахового коледжу Ігор Жмурко, депутатки Волинської обласної ради Світлана Крецу та Оксана Філіпчук, депутатка Луцької районної ради Ольга Максим’як.

 

Акція організована Волинським Жіночим рухом «За майбутнє», та благодійним фондом «Дитяча місія. Україна», підтримана Шацькою селищною радою, а саме службою у справах, та спілкою практикуючих дресирувальників кінологічної спілки України.

 

Ольга ДАНИЛЮК.

Фото: пресслужби Шацької селищної ради.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (595) - 86.2%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%