Всі проти всіх

Цьогорічний турнір у Першій лізі зі стартових турів показує, що основна маса команд приблизного рівного класу, тому в будь-якому поєдинку може бути будь-який результат. Крім харківського «Металіста» олігарха Олександра Ярославльського, якого ще до старту записали в переможці.

Перша ліга. 2 тур: «ВПК-Агро» – «Агробізнес» – 3:0, «Краматорськ» – «Кремінь» – 2:0, «Полісся» – «Гірник-Спорт» – 0:2, «Олімпік» – «Прикарпаття» – 2:0.

Інші матчі відбудуться в неділю, а в понеділок луцька «Волинь» прийматиме на стадіоні «Авангард» хмельницьке «Поділля», яке свого часу тренував нинішній президент клубу «хрестоносців» Віталій Кварцяний.

А 29 липня наші земляки провели спаринг із аматорським ФК «Володимир».

«Волинь» – ФК «Володимир» – 4:1 (Богомаз – 3, ХагназаріЗінкевич)

Склад «Волині»: Коркодим, В. Кристін, Кузнєчиков, Мороз, С. Кристін, Даніель, Янчук, Хагназарі, Ольхович, Богомаз, гравець на перегляді.

На заміну виходили: Савченко, Михалик, О. Шевчук, гравець на перегляді», – зазначила клубна пресслужба.

Звітна гра розпочалася з хвилини мовчання – сьогодні у вічність відійшов легендарний футболіст та тренер ФК «Волинь» Володимир Дикий. Щодо гри, то у ній тренерський штаб «Волині» дав себе проявити тим футболістам, які отримали мало ігрового часу в першому матчі сезону проти «Агробізнеса». Разом з тим, за команду зіграв Сіаваш Хагназарі, який зараз тренується з «хрестоносцями», декілька футболістів на перегляді та випускників клубної академії. Загалом, наші футболісти протягом усього матчу володіли перевагою над опонентами, забивши по два голи у кожному з таймів – три з них на рахунку Назарія Богомаза, ще один забив Сіаваш Хагназарі. Гості відповіли одним забитим голом екс-гравця «Волині» Олексія Зінкевича».