Шацьк – Черкаси: про майбутнє лісу

Шацьк – Черкаси: про майбутнє лісу

Днями до Шацького лісового фахового коледжу ім. В. В. Сулька завітала делегація у складі завідувача кафедри лісового господарства та раціонального природокористування, кандидата біологічних наук, доцента Інгріди ЧЕМЕРИС, кандидата педагогічних наук, доцента Світлани КЛЮЧКИ, викладача Віктора СИЧА та студентів спеціальності «Лісове господарство» Черкаського державного технологічного університету (ректор Олег ГРИГОР).

Для гостей представники лісівничого вишу провели екскурсію територією дендропарку, лісової аудиторії, музею-фауни та історичного музею коледжу. Викладач, майстер таксидермічної майстерні Ярослав ЛЮШУК ознайомив студентів з технікою роботи по виготовленню експонатів тварин та розповів про діяльність унікального гуртка таксидермії, що діє у коледжі. Головними традиційними об’єктами уваги таксидермістів є ссавці та птахи, насамперед, види з числа мисливської фауни. Тут студенти-гуртківці під керівництвом досвідченого майстра виготовляють нові експонати, щоразу поповнюючи музей-фауни коледжу.
У рамках візиту відбулася зустріч представників Черкаського державного технічного університету з директором Шацького лісового фахового коледжу Ігорем ЖМУРКОМ, під час якої було підписано Договір про співпрацю між державними освітніми закладами. Документ передбачає здійснення взаємного співробітництва щодо навчальних, методичних, наукових і творчих контактів з метою кваліфікованої підготовки фахівців у галузі лісового господарства.– Молоде покоління в усі часи було окрасою суспільства, його надією, днем сьогоднішнім і прийдешнім, – зазначив під час зустрічі директор коледжу. – Приємно знати, що студентська молодь виявляє неабиякий інтерес до нашого лісового коледжу. Можливо, деякі з присутніх – майбутні лісівники.
 Викладачі та студенти держтехуніверситету висловили вдячність директору коледжу за сприяння в організації екскурсії по Шацькому поозер’ї, за теплий прийом і гостинність та можливість побувати в єдиному на Волині музеї-фауни і більше дізнатися про особливий вид мистецтва – таксидермію.
Під час перебування на теренах нашого озерного краю гості отримали позитивні емоції та незабутні нові враження.

Олена ГУЖ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%