«Слався, древнє місто наше!»

«Слався, древнє місто наше!»

Під час традиційного святкового заходу до Дня міста – Узвозу – делегації з міст-партнерів та запрошені гості разом із місцевою владою вітали та відзначали кращих із кращих.

Першим виступив міський голова Ігор Пальонка, який вручив грошові нагороди почесним громадянам міста, а також багатьом іншим найкращим представникам громади, в тому числі – подяки п’ятьом військовослужбовцям 14 ОМБр імені князя Романа Великого. 
«Це наше місто. Місто, від якого пішло хрещення Київської Русі. Це місто, яке є центром міської громади, Володимира-Волинського р-ну. Завдяки тому, що ми єдині, наше місто буде кращим з року в рік. Я вірю, що ми разом досягнемо багато», – наголосив міський очільник.
Народний депутат від Володимир-Волинського округу №19 Ігор Гузь серед іншого звернув увагу на необхідність відновлення історичної справедливості щодо найменування княжого граду:
«Місто заслуговує, щоб мати цю прекрасну назву – Володимир. Є ряд об’єктів, які хочемо почати і завершити. Відновити сквер у військовому містечку, провести початкові роботи з реконструкції скверу біля споруди райдержадміністрації. Я роблю все можливе, аби в цьому році розпочати повністю реконструкцію вулиці Зимнівської. Є домовленість».В урочистостях взяли участь голова облради Григорій Недопад, перший заступник голови облдержадміністрації Ігор Чуліпа, голова райради Віктор Хиць, голова райдержадміністрації Юрій Лобач, Нововолинський міський голова Богдан Карпус, перший заступник Ковельського міського голови Тарас Яковлєв, секретар Луцької міськради Юрій Безп’ятко та інші. Вітання лунали  і від делегацій з Польщі та Німеччини.
А тимчасово виконуючий обов’язки командира князівської мехбригади підполковник Дмитро Устілко разом із іншими достойниками, крім участі в офіційній частині Узвозу, разом із іншими достойниками поклав квіти до меморіальної дошки полеглим у російсько-українській війні на Донбасі воїнам-володимирчанам. А згодом – вшанували світлу пам’ять капітана 51 ОМБр Андрія Задорожнього, який саме 1 серпня 7 років тому загинув у бою на Донбасі… А оркестр князівської 14 ОМБр під керівництвом капітана Ярослава Короля в доповнення до інших мистецьких виступів ( у тому числі – «князівського вітання з глибини віків!) подарував гостям свята запальну музичну програму, спільно з Сергієм Шишкіним та квартетом «Родослав» – представив пісню «Слався, древнє місто наше!», один із гімнів Володимира-Волинського!
Логічним доповненням до урочистостей стала виставка-продаж мистецьких промислів.
А після свята комунальники з КП «Полігон» оперативно очистили місто від побічних ефектів святкування: на утилізацію тільки з центральної частини вивезено понад 20 кубометрів побутового сміття.

Ольга ДАНИЛЮК.

На фото пресслужби 14 ОМБр, пресслужби Володимир-Волинської міськради та порталу «Буг»: почесні гості Дня міста; «князівське» вітання з глибини віків; комбриг підполковник Дмитро Утілко вшановує полеглих побратимів.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (582) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%