Архів. 11.08.2021 р.

Архів. 11.08.2021 р.


Про що повідомляли місцеві газети. Або були змушені замовчувати...


40 років тому

Утьосов і Сандулеса

«Великим концертом у тернопільському Палаці «Октябрь» завершився республіканський конкурс комсомольської пісні, що проходив у рамках Фестивалю мистецтв «Молоді голоси». Починалося свято з маніфестації на Театральній площі, де учасників (понад 500 співаків із усієї УРСР) привітали гості, члени журі: секретар ЦК ЛКСМУ В. Є. Плохій, заступник голови Тернопільського облвиконкому Ю. М. Трохим'як, ветеран партії І. Г. Ігнатов, Народний артист СССР Л. О. Утьосов (голос звучав із магнітофонного запису), солістка Волинської облфілармонії Лідія Сандулеса. Співачка, до речі, розпочинала свій шлях на сцену в м. Тернополі, потім долучилася на волинського «Світязя», а як солістка  вокально-інструментального ансамблю «Джерело» Луцького Будинку культури стала відомою по всій республіці. На «Молодих голосах» її відзначено дипломом 1 ст.».

(«Молодий ленінець», 1981 р.).

На фото Богдана ПРИЙМАКА: Лідія Сандулеса на фестивалі в Тернополі.


30 років тому

Муніципальна міліція

«У липні 1990 р. Луцька міська Рада депутатів трудящих ухвалила низку важливих рішень. Серед них – створення муніципальної міліції, виведення всіх політичних структур за межі навчальних закладів, а також постановила «взяти на себе всю повноту державної влади на території м. Луцька».

(«Нариси історії органів державної влади та місцевого самоврядування на Волині (1944-2009 рр.)»).


20 років тому

Риба велика і маленька

«У с. Усичі Луцького р-ну відбулися районні змагання з риболовлі. Почали ще о 5 год. 30 хв. ранку, опівдня принесли до Журі свої трофеї. Найбільшого коропа зі ставка витягнув лучанин Валентин Теребус – вагою 1 кг 300 гр. Найменша (300 гр) рибина потрапила на гачок вудки заступника голови райдержадміністрації Олександра Перванчука. А переможцем одразу в трьох номінаціях став місцевий житель Петро Глоба: зловив 8 кг 500 гр «живого срібла».

(«Досвітня зоря», 2001 р.).


10 років тому

«Меблевий магнат»

«Власник підприємства «Гербор-Холдинг» Олег Борбелюк не заперечує, що він «меблевий магнат», який починав свій бізнес ще в 90-ті, які не воліє називати буремними. Олег Васильович переконаний, що й нині не треба нагнітати обстановку. Щодо співпраці з мером Петром Саганюком, то визнав його одним із найкращих міських голів в Україні, який ніколи не дозволить собі нічого зайвого (як і його вихованець, Луцький міський голова Микола Романюк). А щодо балотування в народні депутати, то Олег Борбелюк чітко заявив: у 2012-ому не піде, а наступного разу – побачить…».

(«Волинська газета», 2011 р.).

Підготував Сергій ШРАМЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%